house · resale
Jan Glijnisweg 117
1702PB Heerhugowaard · De Draai Zuid · wijk De Draai · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 178 m² |
| Perceel | 405 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekman Makelaars Heerhugowaard (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Dijk en Waard met 124–231 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+30.0% t.o.v. mediaan van € 4.213/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 2.030 |
|---|---|
| Dichtheid | 2612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 558.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Nieuwe Draai — 0.09 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN | Apotheek Centrumwaard — 1.46 km |
| Huisartsenpraktijk | Maatschap Het Zorgeiland — 1.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.63 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.61 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.655 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 203.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 178 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.780 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.803 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1246 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~178 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 747 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Papegroet 6 Mayersloot Noord | 202 | A | € 895.000 |
+€ 60.600
3 stap(pen)
|
€ 955.600 | € -19.400 | |
| Benedenweg 78 Sint-Pancras kern | 178 | B | € 895.000 |
+€ 45.568
4 stap(pen)
|
€ 940.568 | € -34.432 | |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | A | € 849.000 |
+€ 52.200
3 stap(pen)
|
€ 901.200 | € -73.800 | |
| Veldspaat 19 Edelstenenwijk | 151 | A | € 800.000 |
+€ 22.046
3 stap(pen)
|
€ 822.046 | € -152.954 | |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | B | € 750.000 |
+€ 70.930
4 stap(pen)
|
€ 820.930 | € -154.070 | |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | A | € 750.000 |
+€ 46.500
3 stap(pen)
|
€ 796.500 | € -178.500 | |
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | A | € 725.000 |
+€ 56.400
3 stap(pen)
|
€ 781.400 | € -193.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Reiger 17 Duizend Eilandenrijk Zuid | 184 | 6 | B | € 1.150.000 | € 6.250 |
| Benedenweg 78 Sint-Pancras kern | 178 | 5 | B | € 895.000 | € 5.028 |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | 5 | A | € 849.000 | € 4.879 |
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | 6 | A | € 725.000 | € 3.856 |
| Oregano 2 Huygenhoek Zuid | 183 | 5 | A+++ | € 775.000 | € 4.235 |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | 5 | B | € 750.000 | € 4.335 |
| Papegroet 6 Mayersloot Noord | 202 | 5 | A | € 895.000 | € 4.431 |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | 6 | A | € 750.000 | € 4.839 |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | 5 | A | € 695.000 | € 4.187 |
| Wulp 4 Duizend Eilandenrijk Noord | 176 | 5 | B | € 1.295.000 | € 7.358 |
| Veldspaat 19 Edelstenenwijk | 151 | 5 | A | € 800.000 | € 5.298 |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | 5 | A | € 659.000 | € 4.224 |