house · resale
Bloemgaarde 23
1902HA Castricum · Noord-End · wijk Wijk 02 Castricum-Oost · Castricum
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Teer Makelaars Castricum B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Castricum met 101–188 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-21.1% t.o.v. mediaan van € 4.808/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bloemgaarde
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bloemgaarde 13 | 124 | C | € 500.000 | € 4.032 |
Buurt in cijfers — Castricum
| Inwoners | 2.285 |
|---|---|
| Dichtheid | 2319 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 538.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03830211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jac. P. Thijsse College — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.62 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Geesterduin — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis, Buitenpolikliniek Heemskerk — 3.94 km |
| OV-station | Castricum — 1.61 km |
| Restaurant | Saladebar Loes — 0.46 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.819 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 524 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Castricum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boccherinistraat 59 Kooiweg | 134 | B | € 545.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 559.740 | +€ 9.740 | |
| Zomerschoon 55 Limmen Centrum | 105 | B | € 559.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 570.550 | +€ 20.550 | |
| Koning Willemstraat 8 Oranjebuurt | 104 | D | € 500.000 |
+€ 28.080
3 stap(pen)
|
€ 528.080 | € -21.920 | |
| Jan Valkeringlaan 5 Limmen Centrum | 118 | B | € 579.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 591.980 | +€ 41.980 | |
| Dorcamp 28 Molendijk | 119 | B | € 475.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 488.090 | € -61.910 | |
| Tempelaarstraat 6 Centrum-Zuid | 145 | C | € 585.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 614.000 | +€ 64.000 | |
| Torenstraat 24 Centrum-Noord | 118 | F | € 595.000 |
+€ 43.660
5 stap(pen)
|
€ 638.660 | +€ 88.660 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tempelaarstraat 6 Centrum-Zuid | 145 | 5 | C | € 585.000 | € 4.034 |
| Boccherinistraat 59 Kooiweg | 134 | 5 | B | € 545.000 | € 4.067 |
| Jan Valkeringlaan 5 Limmen Centrum | 118 | 5 | B | € 579.000 | € 4.907 |
| Torenstraat 24 Centrum-Noord | 118 | 5 | F | € 595.000 | € 5.042 |
| Dorcamp 28 Molendijk | 119 | 5 | B | € 475.000 | € 3.992 |
| Zomerschoon 55 Limmen Centrum | 105 | 4 | B | € 559.000 | € 5.324 |
| Koning Willemstraat 8 Oranjebuurt | 104 | 4 | D | € 500.000 | € 4.808 |
| Hoocamp 44 Akersloot West | 106 | 5 | A | € 435.000 | € 4.104 |
| Meidoornlaan 15 Oranjebuurt | 158 | 5 | A | € 875.000 | € 5.538 |
| Pagenlaan 12 Limmen West | 150 | 5 | A | € 995.000 | € 6.633 |
| Rijksweg 38 Limmen Centrum | 179 | 5 | A | € 925.000 | € 5.168 |