databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Honingerhof 11

3063BZ Rotterdam · Struisenburg · wijk Kralingen-Crooswijk · Rotterdam

€ 525.000
€ 4.449 / m²
118 3kamers A
Foto 1 van Honingerhof 11 Foto 2 van Honingerhof 11 Foto 3 van Honingerhof 11 Foto 4 van Honingerhof 11 Foto 5 van Honingerhof 11 Foto 6 van Honingerhof 11 Foto 7 van Honingerhof 11 Foto 8 van Honingerhof 11 Foto 9 van Honingerhof 11 Foto 10 van Honingerhof 11 Foto 11 van Honingerhof 11 Foto 12 van Honingerhof 11

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.118 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 128 apartments in Rotterdam met 82–153 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-5.0% t.o.v. mediaan van € 4.685/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners5.970
Dichtheid15400 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 346.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt67%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990847 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Nieuwe Park Rozenburgschool — 0.31 km · 25 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindergarden — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.62 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Rozenburg — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsencentrum Kralingen — 0.77 km
Ziekenhuis Polikliniek Kralingen — 0.74 km · 11 totaal binnen zoekradius
OV-station Voorschoterlaan — 0.77 km · 21 totaal binnen zoekradius
Restaurant Restobar Colette — 0.21 km · 30 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 111.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.663 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1534 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~472 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2002
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
Energielabel (officieel)A
Inhoud360 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Baljuwplein 62 Provenierswijk 99 D € 499.500 +€ 26.730
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.930 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.890 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 526.230 +€ 1.230
's-Gravendijkwal 152 Oude Westen 116 C € 500.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 523.200 € -1.800
De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder 113 C € 500.000 +€ 22.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.170 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 522.600 € -2.400
Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid 102 D € 500.000 +€ 27.540
3 stap(pen)
  • D→C: € 7.140 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 527.540 +€ 2.540
Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek 106 C € 515.000 +€ 16.430
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.770 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.660 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 531.430 +€ 6.430
Boezemkade 327 Rubroek 101 A € 549.000 +€ 0 € 549.000 +€ 24.000
Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek 98 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 € -25.000
Nobelstraat 93 Blijdorp 101 C € 479.000 +€ 20.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.090 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 499.200 € -25.800
Weena 913 Cs Kwartier 133 A € 499.000 +€ 0 € 499.000 € -26.000
Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen 115 A € 498.500 +€ 0 € 498.500 € -26.500
Brielselaan 20 Tarwewijk 108 A+ € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -30.000
Laan op Zuid 184 Kop van Zuid 102 A+ € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -30.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
's-Gravendijkwal 152 Oude Westen 116 3 C € 500.000 € 4.310
Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen 115 3 A € 498.500 € 4.335
Schoonderloostraat 54 Delfshaven 121 3 C € 569.500 € 4.707
Burgemeester Baumannlaan 173 Kleinpolder 121 3 A++ € 600.000 € 4.959
Rochussenstraat 257 Middelland 109 3 B € 549.000 € 5.037
Theseusstraat 143 Hillegersberg Noord 111 3 A € 595.000 € 5.360
Hooidrift 149 Nieuwe Westen 114 3 A € 425.000 € 3.728
Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek 106 3 C € 515.000 € 4.858
Prins Hendrikkade 128 Noordereiland 108 3 A € 450.000 € 4.167
De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder 113 4 C € 500.000 € 4.425
Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen 112 4 A € 475.000 € 4.241
Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot 131 3 A € 595.000 € 4.542