apartment · resale
Prinses Beatrixlaan 140
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Amstelveen OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Rijswijk met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 3.926/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Prinses Beatrixlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Prinses Beatrixlaan 146 | 69 | A | € 300.000 | € 4.348 |
Buurt in cijfers — Rijswijk (ZH.)
| Inwoners | 7.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 11119 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 298.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06030961
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Petrusschool — 0.37 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 3.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Marea Alta — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.814 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.950 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 338 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rijswijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hammarskjöldlaan 397 Stervoorde | 103 | D | € 359.500 |
+€ 27.810
3 stap(pen)
|
€ 387.310 | +€ 7.310 | |
| Ds van den Boschlaan 277 Stervoorde | 94 | D | € 369.000 |
+€ 25.380
3 stap(pen)
|
€ 394.380 | +€ 14.380 | |
| Sir Winston Churchillln 823 Stervoorde | 91 | C | € 325.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 343.200 | € -36.800 | |
| John F. Kennedylaan 205 Presidentenbuurt | 121 | C | € 399.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 423.200 | +€ 43.200 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ds van den Boschlaan 277 Stervoorde | 94 | 4 | D | € 369.000 | € 3.926 |
| Hammarskjöldlaan 397 Stervoorde | 103 | 3 | D | € 359.500 | € 3.490 |
| Koopmansstraat 1 Plaspoelpolder | 104 | 4 | A | € 475.000 | € 4.567 |
| Sir Winston Churchillln 823 Stervoorde | 91 | 3 | C | € 325.000 | € 3.571 |
| Caan van Necklaan 16 Cromvliet | 88 | 3 | C | € 450.000 | € 5.114 |
| John F. Kennedylaan 205 Presidentenbuurt | 121 | 5 | C | € 399.000 | € 3.298 |
| Stadhoudersstraat 54 Oud-Rijswijk | 86 | 3 | C | € 475.000 | € 5.523 |