Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 74 houses in Eindhoven met 107–200 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.461/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 3599 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing +109% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726230
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schakel — 0.16 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Strijp — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Strijp — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 2.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Strijp-S — 1.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Centro Español — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.590 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Itho Daalderop Combinair (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 546 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Havensingel 45 Irisbuurt | 122 | A | € 714.500 | +€ 0 | € 714.500 | +€ 5.500 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 700.620 | € -8.380 | |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -14.000 | |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | A++++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -14.000 | |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -14.000 | |
| Warmelo 5 Ooievaarsnest | 143 | A++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 16.000 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 16.000 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 53.280
5 stap(pen)
|
€ 678.280 | € -30.720 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 675.800 | € -33.200 | |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -34.000 | |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -34.000 | |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | A++ | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | 5 | A | € 665.000 | € 4.263 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | 5 | A | € 775.000 | € 4.755 |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | 5 | B | € 685.000 | € 4.824 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | 5 | E | € 575.000 | € 3.616 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |