Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Perceel | 234 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Krabben makelaardij Oss (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Oss met 101–188 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+3.4% t.o.v. mediaan van € 3.833/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 6.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 2778 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08281001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berghem — 0.72 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Berghem — 0.72 km |
| OV-station | Oss — 2.93 km |
| Restaurant | Murat's Place — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.938 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1885 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~580 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 514 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harnas 124 De Noord | 130 | A | € 598.000 | +€ 0 | € 598.000 | +€ 23.000 | |
| Esculaaphof 4 Kortfoort | 146 | A+ | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | € -35.000 | |
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Kortfoortstraat 62 Kortfoort | 150 | F | € 575.000 |
+€ 55.500
5 stap(pen)
|
€ 630.500 | +€ 55.500 | |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | A+ | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -66.000 | |
| Runrotstraat 25 Geffen | 140 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -66.000 | |
| Vlasstraat 5 Vlashoek | 128 | B | € 485.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 499.080 | € -75.920 | |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | C | € 475.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 498.600 | € -76.400 | |
| Adelaar 92 Roofvogelbuurt | 169 | B | € 450.000 |
+€ 18.590
1 stap(pen)
|
€ 468.590 | € -106.410 | |
| Oijenseweg 164 De Noord | 120 | A | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | € -115.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Esculaaphof 4 Kortfoort | 146 | 5 | A+ | € 540.000 | € 3.699 |
| Kortfoortstraat 62 Kortfoort | 150 | 5 | F | € 575.000 | € 3.833 |
| Harnas 124 De Noord | 130 | 5 | A | € 598.000 | € 4.600 |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | 5 | A+ | € 509.000 | € 3.915 |
| Runrotstraat 25 Geffen | 140 | 6 | A | € 509.000 | € 3.636 |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | 5 | A | € 449.000 | € 3.301 |
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |
| Rabarberveld 33 Berghem-Zuid | 153 | 5 | A+ | € 735.000 | € 4.804 |
| Vlasstraat 5 Vlashoek | 128 | 4 | B | € 485.000 | € 3.789 |
| Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving | 130 | 5 | A | € 400.000 | € 3.077 |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | 5 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | 5 | C | € 475.000 | € 4.025 |