Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 3D Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 apartments in Schiedam met 42–78 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+8.0% t.o.v. mediaan van € 4.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 2.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 11474 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06060001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kaleidoscoop — 0.42 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Triangel — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Natuurlijk Gezond Schiedam — 0.05 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Centrum Apotheek Schiedam — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Havenbogen — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 1.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Parkweg — 0.7 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Griekse Taverna — 0.1 km · 37 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 53.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 840 per jaar (~€ 70/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.335 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~660 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~180 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 196 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | C | € 250.000 |
+€ 20.160
3 stap(pen)
|
€ 270.160 | +€ 5.160 | |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | E | € 250.000 |
+€ 27.060
5 stap(pen)
|
€ 277.060 | +€ 12.060 | |
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | D | € 259.500 |
+€ 20.300
4 stap(pen)
|
€ 279.800 | +€ 14.800 | |
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | E | € 225.000 |
+€ 18.450
5 stap(pen)
|
€ 243.450 | € -21.550 | |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | C | € 225.000 |
+€ 16.240
3 stap(pen)
|
€ 241.240 | € -23.760 | |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | D | € 275.000 |
+€ 20.300
4 stap(pen)
|
€ 295.300 | +€ 30.300 | |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | F | € 207.500 |
+€ 26.550
6 stap(pen)
|
€ 234.050 | € -30.950 | |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | F | € 275.000 |
+€ 24.750
6 stap(pen)
|
€ 299.750 | +€ 34.750 | |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | F | € 195.000 |
+€ 27.900
6 stap(pen)
|
€ 222.900 | € -42.100 | |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | E | € 285.000 |
+€ 31.160
5 stap(pen)
|
€ 316.160 | +€ 51.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Willemskade 199 Eilandenbuurt | 58 | 2 | D | € 259.500 | € 4.474 |
| Vlaardingerdijk 360 Distillateursbuurt | 58 | 3 | D | € 275.000 | € 4.741 |
| Van Beverenstraat 47 Frankenland | 58 | 3 | C | € 225.000 | € 3.879 |
| Hogenbanweg 425 Boylebuurt | 55 | 3 | F | € 275.000 | € 5.000 |
| Dam 13 Brandersbuurt | 62 | 2 | F | € 195.000 | € 3.145 |
| Toon Verheystraat 111 Van Zantenbuurt | 66 | 3 | E | € 250.000 | € 3.788 |
| Burgemeester Van Haarenlaan 1352 Spieringshoek | 59 | 3 | F | € 207.500 | € 3.517 |
| Nieuwe Damlaan 531 Staatsliedenbuurt | 72 | 2 | C | € 250.000 | € 3.472 |
| Burgemeester Gijsenlaan 36 Wibautbuurt | 45 | 2 | E | € 225.000 | € 5.000 |
| Swammerdamsingel 11 Marconibuurt | 76 | 3 | E | € 285.000 | € 3.750 |
| Rembrandtlaan 107 Schildersbuurt | 77 | 3 | A | € 315.000 | € 4.091 |
| Burgemeester Gijsenlaan 27 Wibautbuurt | 42 | 2 | G | € 190.000 | € 4.524 |