Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Apeldoorn met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-17.7% t.o.v. mediaan van € 4.416/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kruizemuntstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kruizemuntstraat 149 | 117 | B | € 399.500 | € 3.415 |
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 3.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 6249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 318.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Mheen — 0.3 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.44 km |
| Supermarkt | Jumbo Wiegmans — 0.35 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Mheen — 0.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.78 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 3.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 1.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Pannekoekhuis — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.638 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.165 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~351 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag CW4 (gas gestookt combiketel uit 2015, huur) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 423 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Kwikstraat 66 Winkewijert | 101 | E | € 385.000 |
+€ 41.410
5 stap(pen)
|
€ 426.410 | +€ 1.410 | |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | B | € 399.500 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 421.730 | € -3.270 | |
| Vosbergen 28 De Bouwhof | 95 | B | € 400.000 |
+€ 18.050
2 stap(pen)
|
€ 418.050 | € -6.950 | |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | C | € 398.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 432.720 | +€ 7.720 | |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | C | € 398.500 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 432.940 | +€ 7.940 | |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | A | € 425.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 434.040 | +€ 9.040 | |
| Merellaan 11 Brummelhof | 88 | E | € 399.000 |
+€ 36.080
5 stap(pen)
|
€ 435.080 | +€ 10.080 | |
| Frans van Mierisstraat 66 Orden | 102 | D | € 399.500 |
+€ 35.700
4 stap(pen)
|
€ 435.200 | +€ 10.200 | |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | A | € 427.500 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 436.620 | +€ 11.620 | |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | A | € 429.500 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 439.500 | +€ 14.500 | |
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | C | € 375.000 |
+€ 30.800
3 stap(pen)
|
€ 405.800 | € -19.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spadelaan 60 Brummelhof | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Steenhouwersdonk 114 Matendonk | 114 | 5 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Kruizemuntstraat 149 De Mheen | 117 | 5 | B | € 399.500 | € 3.415 |
| Anna Bijnsring 158 Osseveld-West | 113 | 5 | A | € 425.000 | € 3.761 |
| De Ontvangst 32 Osseveld-Oost | 123 | 5 | C | € 439.500 | € 3.573 |
| Goudsmidshoeve 618 Matenhoeve | 123 | 5 | C | € 398.500 | € 3.240 |
| Malrove 20 Sluisoord | 124 | 5 | C | € 398.000 | € 3.210 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |
| Gijsbrechtgaarde 504 Matengaarde | 110 | 5 | A | € 385.000 | € 3.500 |
| Kleersnijdershorst 32 Matenhorst | 110 | 5 | C | € 375.000 | € 3.409 |
| Spadelaan 296 Brummelhof | 128 | 5 | A+ | € 445.000 | € 3.477 |
| Bierbrouwershorst 610 Matenhorst | 115 | 6 | A+ | € 425.000 | € 3.696 |