apartment · resale
Piet Heinplein 39
2518BZ Den Haag · Zeeheldenkwartier · wijk Wijk 22 Zeeheldenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van den Akker NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 140 apartments in Den Haag met 54–101 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+15.9% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 12.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 15914 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 437.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182245
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Max Velthuijs — 0.36 km · 34 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Big Ben Kids Centre — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.18 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Prins Hendrikplein — 0.19 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | van Pelt — 0.19 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Haley's Comet Breakfastclub — 0.05 km · 159 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.133 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming, stadsverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Centrale voorziening en zonnecollectoren |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 276 m³ |
| Indeling | 3 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | E | € 400.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 426.730 | +€ 1.730 | |
| Van Trigtstraat 84 Uilennest | 84 | G | € 395.000 |
+€ 33.600
6 stap(pen)
|
€ 428.600 | +€ 3.600 | |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | C | € 415.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 431.000 | +€ 6.000 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 431.820 | +€ 6.820 | |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | D | € 415.000 |
+€ 18.900
3 stap(pen)
|
€ 433.900 | +€ 8.900 | |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 414.600 | € -10.400 | |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | C | € 399.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 413.800 | € -11.200 | |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | +€ 14.500 | |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | C | € 395.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 410.000 | € -15.000 | |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | C | € 425.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 440.000 | +€ 15.000 | |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | C | € 395.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 409.600 | € -15.400 | |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | C | € 425.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 441.200 | +€ 16.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | 3 | C | € 399.000 | € 5.115 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | 3 | A | € 450.000 | € 5.696 |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | 3 | A | € 385.000 | € 4.936 |
| Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier | 81 | 3 | E | € 400.000 | € 4.938 |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | 3 | B | € 450.000 | € 5.556 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | 3 | A | € 375.000 | € 5.000 |