Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Zaanstad (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Zaanstad met 59–110 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 4.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 9713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 456.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04797234
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Meander — 0.39 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kaaikhof — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Roukema — 1.02 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sanjou — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.142 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 300 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | D | € 400.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 424.300 | € -700 | |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | F | € 400.000 |
+€ 30.710
5 stap(pen)
|
€ 430.710 | +€ 5.710 | |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -6.000 | |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | C | € 400.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -8.200 | |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | C | € 400.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -8.200 | |
| Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk | 84 | C | € 417.500 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 434.300 | +€ 9.300 | |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | D | € 385.000 |
+€ 25.380
3 stap(pen)
|
€ 410.380 | € -14.620 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 22.950
3 stap(pen)
|
€ 442.450 | +€ 17.450 | |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 443.800 | +€ 18.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | 4 | D | € 419.500 | € 4.935 |
| Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk | 84 | 4 | C | € 417.500 | € 4.970 |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | 4 | D | € 439.000 | € 5.289 |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | 4 | A++ | € 425.000 | € 5.183 |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | 4 | F | € 400.000 | € 4.819 |
| Florijn 5 Westzanerdijk | 80 | 4 | B | € 375.000 | € 4.688 |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | 4 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | 3 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | 5 | C | € 400.000 | € 4.762 |
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | 3 | D | € 400.000 | € 4.444 |
| Tuinstraat 17 Oud Zaandijk | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |