Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Vlaardingen met 46–85 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+12.6% t.o.v. mediaan van € 4.036/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 6.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 10191 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimboom — 0.21 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Supermarket A.B.C. XXL — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.83 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.31 km |
| OV-station | Station Vlaardingen Oost — 0.54 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Baron Vlaardingen — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.650 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.570 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 594 per jaar en 594 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 197 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van der Waalsstraat 127 Lage Weide | 83 | C | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € 0 | |
| Robert Schumanring 208 Loper Noord | 73 | D | € 300.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 305.110 | +€ 5.110 | |
| Dijklaan 27 Centrum | 79 | D | € 289.000 |
+€ 5.530
1 stap(pen)
|
€ 294.530 | € -5.470 | |
| Broekweg 27 Centrum | 73 | D | € 285.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 290.110 | € -9.890 | |
| Robert Schumanring 40 Loper Noord | 56 | C | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -11.000 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Wetering | 80 | C | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -11.000 | |
| dr. Schaepmanstraat 14 Centrum | 66 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -25.000 | |
| Gedempte Biersloot 24 Centrum | 65 | C | € 270.000 | +€ 0 | € 270.000 | € -30.000 | |
| Röntgenstraat 14 Vettenoordse Polder Oost | 77 | B | € 269.000 | +€ 0 | € 269.000 | € -31.000 | |
| Philips de Goedestraat 68 Wetering | 80 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Dijklaan 21 Centrum | 83 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 35.000 | |
| Mr. Troelstrastraat 6 Centrum | 71 | G | € 229.500 |
+€ 14.200
4 stap(pen)
|
€ 243.700 | € -56.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| dr. Schaepmanstraat 14 Centrum | 66 | 3 | C | € 275.000 | € 4.167 |
| Robert Schumanring 208 Loper Noord | 73 | 3 | D | € 300.000 | € 4.110 |
| Gedempte Biersloot 24 Centrum | 65 | 2 | C | € 270.000 | € 4.154 |
| Mr. Troelstrastraat 6 Centrum | 71 | 3 | G | € 229.500 | € 3.232 |
| Broekweg 27 Centrum | 73 | 4 | D | € 285.000 | € 3.904 |
| Mendelssohnplein 4 Vettenoordse Polder Oost | 66 | 4 | G | € 225.000 | € 3.409 |
| van der Werffstraat 366 Wetering | 68 | 4 | D | € 225.000 | € 3.309 |
| Robert Schumanring 40 Loper Noord | 56 | 2 | C | € 289.000 | € 5.161 |
| Dijklaan 27 Centrum | 79 | 3 | D | € 289.000 | € 3.658 |
| Röntgenstraat 14 Vettenoordse Polder Oost | 77 | 2 | B | € 269.000 | € 3.494 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Wetering | 80 | 4 | C | € 289.000 | € 3.612 |
| Philips de Goedestraat 68 Wetering | 80 | 4 | C | € 335.000 | € 4.188 |