Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 196 m² |
| Perceel | 90 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Viermakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Den Bosch met 137–254 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-13.8% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.520 |
|---|---|
| Dichtheid | 1560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schooltuin Antonius Abt — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.87 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 160.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 196 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.136 per jaar (~€ 261/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.842 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2548 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~784 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met metaal en overig |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha Calenta 40C (2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 936 m³ |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | B | € 735.000 |
+€ 22.330
1 stap(pen)
|
€ 757.330 | +€ 7.330 | |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | A | € 719.000 | +€ 0 | € 719.000 | € -31.000 | |
| Oeverhuyze 59 De Haverleij | 142 | A+++ | € 715.000 | +€ 0 | € 715.000 | € -35.000 | |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | C | € 670.000 |
+€ 30.200
2 stap(pen)
|
€ 700.200 | € -49.800 | |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | C | € 650.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 679.000 | € -71.000 | |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | B | € 650.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 665.620 | € -84.380 | |
| Emeraldpad 58 Broekland | 184 | A+ | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | +€ 95.000 | |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | E | € 595.000 |
+€ 47.190
4 stap(pen)
|
€ 642.190 | € -107.810 | |
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | A | € 869.000 | +€ 0 | € 869.000 | +€ 119.000 | |
| Raadhuisstraat 27 Kom Nuland | 193 | B | € 609.000 |
+€ 21.230
1 stap(pen)
|
€ 630.230 | € -119.770 | |
| Zonneweide 15 Kom Engelen | 209 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 125.000 | |
| Parcivalring 90 De Haverleij | 180 | A+ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | € -135.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Emeraldpad 58 Broekland | 184 | 6 | A+ | € 845.000 | € 4.592 |
| Zonneweide 15 Kom Engelen | 209 | 6 | A | € 875.000 | € 4.187 |
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | 7 | B | € 735.000 | € 3.621 |
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | 5 | A | € 869.000 | € 4.598 |
| Raadhuisstraat 27 Kom Nuland | 193 | 5 | B | € 609.000 | € 3.155 |
| Parcivalring 90 De Haverleij | 180 | 7 | A+ | € 615.000 | € 3.417 |
| Deutersestraat 5 De Moerputten | 189 | 5 | D | € 975.000 | € 5.159 |
| Meerwijkweg 35 Maasakker | 214 | 6 | B | € 1.050.000 | € 4.907 |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | 5 | A+ | € 555.000 | € 3.447 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| Kasteeldreef 29 Maasakker | 191 | 6 | A | € 1.135.000 | € 5.942 |
| Rossinilaan 3 Molenhoek | 198 | 7 | C | € 1.120.000 | € 5.657 |