Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Boer Makelaardij Midden-Holland B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Zuidplas met 72–133 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-4.7% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zuidplas
| Inwoners | 1.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 6301 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 415.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18920303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IXIEJE — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.52 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Moordrecht — 0.57 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Groene Wilg — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 4.22 km |
| Restaurant | Thai Noon — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.268 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR cv combiketel (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 355 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zuidplas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ir Lelystraat 11 Dorrestein-Zuid | 85 | C | € 425.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 432.650 | € -6.350 | |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | C | € 425.000 |
+€ 4.950
1 stap(pen)
|
€ 429.950 | € -9.050 | |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 36.000 | |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | +€ 40.000 | |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 46.000 | |
| Witmos 3 Zuidplas Mossen | 89 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -54.000 | |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | C | € 485.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 496.160 | +€ 57.160 | |
| Torenstraat 8 Kern Nieuwerkerk aan den IJssel | 81 | C | € 500.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 507.290 | +€ 68.290 | |
| Troelstrastraat 15 Staatsliedenbuurt/Vijfakkers | 91 | C | € 350.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 358.190 | € -80.810 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | 5 | A | € 479.000 | € 4.477 |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | 5 | C | € 425.000 | € 3.864 |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | 5 | B | € 485.000 | € 4.491 |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | 5 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Ir Lelystraat 11 Dorrestein-Zuid | 85 | 5 | C | € 425.000 | € 5.000 |
| Witmos 3 Zuidplas Mossen | 89 | 4 | A | € 385.000 | € 4.326 |
| Troelstrastraat 15 Staatsliedenbuurt/Vijfakkers | 91 | 6 | C | € 350.000 | € 3.846 |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | 5 | C | € 485.000 | € 3.911 |
| Torenstraat 8 Kern Nieuwerkerk aan den IJssel | 81 | 5 | C | € 500.000 | € 6.173 |
| Oudersvrucht 10 Vijfakkers-Noord | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| 's-Gravenweg 192 Verspreide bebouwing Essepolder | 95 | 4 | D | € 650.000 | € 6.842 |
| Dorpsstraat 85 Kern Zevenhuizen | 129 | 4 | A | € 545.000 | € 4.225 |