house · resale
Steek 5
3372XX Hardinxveld-Giessendam · BH oost · wijk Boven Hardinxveld · Hardinxveld-Giessendam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 108 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Hardinxveld-Giessendam met 85–158 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardinxveld-Giessendam
| Inwoners | 1.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 5287 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 314.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 4.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05230302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.04 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De speelweide — 0.29 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Beatrixziekenhuis — 5.06 km |
| OV-station | Boven Hardinxveld — 1.04 km |
| Restaurant | Bowls & Crêpes — 0.4 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.191 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.708 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.333 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1342 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Itho Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardinxveld-Giessendam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heijmansweer 2 Wielwijk-noord | 129 | C | € 415.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 451.120 | € -7.880 | |
| Hallehuis 20 Giessendam-West | 105 | C | € 450.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 479.400 | +€ 20.400 | |
| Lange Griendsweer 11 Wielwijk-zuid | 128 | C | € 375.000 |
+€ 35.840
3 stap(pen)
|
€ 410.840 | € -48.160 | |
| Peulenlaan 20 De Peulen-Oost | 108 | D | € 359.500 |
+€ 37.800
4 stap(pen)
|
€ 397.300 | € -61.700 | |
| Koetshuis 8 Giessendam-West | 95 | A | € 375.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 382.600 | € -76.400 | |
| Troelstrastraat 58 De Peulen-Oost | 94 | D | € 335.000 |
+€ 32.900
4 stap(pen)
|
€ 367.900 | € -91.100 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Lange Griendsweer 11 Wielwijk-zuid | 128 | 4 | C | € 375.000 | € 2.930 |
| Heijmansweer 2 Wielwijk-noord | 129 | 5 | C | € 415.000 | € 3.217 |
| Vierling 4 Giessendam-West | 119 | 5 | B | € 550.000 | € 4.622 |
| Hallehuis 20 Giessendam-West | 105 | 5 | C | € 450.000 | € 4.286 |
| Peulenlaan 20 De Peulen-Oost | 108 | 5 | D | € 359.500 | € 3.329 |
| Koetshuis 8 Giessendam-West | 95 | 5 | A | € 375.000 | € 3.947 |
| Troelstrastraat 58 De Peulen-Oost | 94 | 4 | D | € 335.000 | € 3.564 |