Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Perceel | 184 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hunink & Holtrigter Woning- en Bedrijfsmakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 68 houses in Apeldoorn met 84–156 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+8.5% t.o.v. mediaan van € 4.416/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 2.735 |
|---|---|
| Dichtheid | 4320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 280.000 deze listing +105% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000405
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.46 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.27 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Apeldoorn Zuid — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum HuisDokZuid — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre ziekenhuizen — 2.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Yuliet — 0.86 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.905 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1560 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 461 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rederijkershoeve 24 Matenhoeve | 136 | B | € 549.500 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 564.460 | € -10.540 | |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | C | € 535.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 560.400 | € -14.600 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 559.830 | € -15.170 | |
| Bronsgietersdonk 407 Matendonk | 148 | B | € 535.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 551.280 | € -23.720 | |
| Korrelhoed 32 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 145 | A | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | +€ 24.500 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -25.500 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -25.500 | |
| Herderweg 10 Driehuizen | 100 | G | € 569.500 |
+€ 40.000
6 stap(pen)
|
€ 609.500 | +€ 34.500 | |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | A+ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -36.000 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 613.690 | +€ 38.690 | |
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | D | € 499.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 529.510 | € -45.490 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Driehuizerweg 92 Driehuizen | 113 | 6 | D | € 499.000 | € 4.416 |
| Koraalzwam 8 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 114 | 6 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | 5 | C | € 625.000 | € 5.435 |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | 5 | B | € 649.000 | € 5.364 |
| Hoornbloem 42 Sluisoord | 127 | 7 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Schubertlaan 13 Componistenkwartier | 120 | 7 | A | € 675.000 | € 5.625 |
| Rietdekkersdreef 412 Matendreef | 125 | 6 | A | € 429.500 | € 3.436 |
| Broedplaats 31 Kayersmolen-Noord | 122 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.893 |