databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Wijkergouw 36

1023NX Amsterdam · Schellingwoude-Oost · wijk Waterland · Amsterdam

€ 2.350.000
€ 7.807 / m²
301 8kamers A
Foto 1 van Wijkergouw 36 Foto 2 van Wijkergouw 36 Foto 3 van Wijkergouw 36 Foto 4 van Wijkergouw 36 Foto 5 van Wijkergouw 36 Foto 6 van Wijkergouw 36 Foto 7 van Wijkergouw 36 Foto 8 van Wijkergouw 36 Foto 9 van Wijkergouw 36 Foto 10 van Wijkergouw 36 Foto 11 van Wijkergouw 36 Foto 12 van Wijkergouw 36

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.301 m²
Perceel5189 m²
Kamers8 (7 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Peters en Partners Makelaars en Taxateurs (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Amsterdam met 210–391 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-18.7% t.o.v. mediaan van € 9.603/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners620
Dichtheid935 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 1.049.000 deze listing +124% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt12%
Afstand basisschool2.1 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf1.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363NQ05 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Brede Mgr Bekkersschool — 0.82 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Landmarkt — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots — 1.12 km
Huisartsenpraktijk Hendriks en Tempelman — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis BovenIJ Ziekenhuis — 3.6 km · 2 totaal binnen zoekradius
OV-station (naamloos) — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Landmarkt Restaurant — 0.56 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 11.219 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 508.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 301 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 4.816 per jaar (~€ 401/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 11.620 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3913 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1204 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1925
BouwBestaande bouw
Soort objectWoonboerderij, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingGedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm waterElektrische boiler
Energielabel (officieel)A
Inhoud1.152 m³
TuinTuin rondom
Indeling8 kamers (7 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Larikslaan 6 Rieteiland-Oost 245 A+ € 2.475.000 +€ 0 € 2.475.000 +€ 125.000
Larikslaan 9 Rieteiland-Oost 245 A+ € 2.489.000 +€ 0 € 2.489.000 +€ 139.000
Sloterweg 1115 Sloterweg e.o. 315 A+ € 1.950.000 +€ 0 € 1.950.000 € -400.000

Alle vergelijkbare woningen (7)