Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van der Linden Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Amsterdam met 72–135 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-16.5% t.o.v. mediaan van € 5.633/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.380 |
|---|---|
| Dichtheid | 4708 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363TM04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Gein — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Reigersbos — 1.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Reigersbos — 1.18 km |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC locatie AMC — 2.55 km |
| OV-station | Gein — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.508 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 376 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maria Snelplantsoen 64 Gein 3 | 100 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -4.000 | |
| Cornelis de Grootpad 1 Arondeusbuurt | 81 | C | € 490.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 497.290 | +€ 8.290 | |
| Wethouder In 't Veldstraat 179 Gein 4 | 100 | B | € 470.000 | +€ 0 | € 470.000 | € -19.000 | |
| Berlagehof 28 Van Tijenbuurt | 84 | C | € 450.000 |
+€ 7.560
1 stap(pen)
|
€ 457.560 | € -31.440 | |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 36.000 | |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 36.000 | |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | C | € 535.000 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 544.090 | +€ 55.090 | |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 61.000 | |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | C | € 550.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 560.620 | +€ 71.620 | |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 86.000 | |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 86.000 | |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | C | € 575.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 583.370 | +€ 94.370 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Maria Snelplantsoen 64 Gein 3 | 100 | 5 | B | € 485.000 | € 4.850 |
| Wethouder In 't Veldstraat 179 Gein 4 | 100 | 5 | B | € 470.000 | € 4.700 |
| Ingelandenweg 174 Dijkgraafpleinbuurt | 101 | 5 | B | € 525.000 | € 5.198 |
| Mr.J.C.Bührmannlaan 53 De Klomp | 101 | 5 | C | € 535.000 | € 5.297 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Geerdinkhof 309 G-buurt-Oost | 103 | 4 | A | € 550.000 | € 5.340 |
| Lange Vonder 70 Twiske-West | 107 | 4 | B | € 585.000 | € 5.467 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |
| Marga Klompélaan 100 De Eendracht | 108 | 4 | C | € 595.000 | € 5.509 |
| Klaas Wannen 30 Twiske-West | 91 | 4 | B | € 525.000 | € 5.769 |
| Rudolf Agricolastraat 11 Confuciusbuurt | 104 | 4 | C | € 619.000 | € 5.952 |
| Vegastraat 126 Tuindorp Oostzaan-Oost | 93 | 4 | C | € 575.000 | € 6.183 |