Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | COPPELMANS MAKELAARDIJ (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 78 houses in Eindhoven met 85–158 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+31.1% t.o.v. mediaan van € 4.467/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 5482 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +71% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hasselbraam — 0.56 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stratumse Service Apotheek — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Volckaerts — 0.66 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 2.16 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Iris — 0.2 km · 79 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.411 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.152 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.952 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.574 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1586 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~488 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 433 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 10.500 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 700.620 | € -13.880 | |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -19.500 | |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | F | € 625.000 |
+€ 53.280
5 stap(pen)
|
€ 678.280 | € -36.220 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 675.800 | € -38.700 | |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | B | € 650.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 663.640 | € -50.860 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -64.500 | |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -64.500 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -64.500 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | € -74.870 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -89.500 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 614.300 | € -100.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | 6 | C | € 650.000 | € 5.039 |
| Landgraaf 49 Grasrijk | 123 | 6 | A | € 590.000 | € 4.797 |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | 6 | B | € 600.000 | € 4.615 |
| Meerbergsven 43 Gijzenrooi | 124 | 5 | B | € 650.000 | € 5.242 |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | 5 | A | € 600.000 | € 5.000 |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | 6 | C | € 525.000 | € 4.234 |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Bredalaan 81 Het Ven | 129 | 7 | A+ | € 575.000 | € 4.457 |