Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 116 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Douwes Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 houses in Zaanstad met 77–144 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 4.521/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 2.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 4898 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791611
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Jagersplas — 0.51 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 1.79 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kraai — 0.89 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.220 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.333 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1887 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 444 per jaar en 444 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch HRC 35 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 392 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | G | € 425.000 |
+€ 27.260
5 stap(pen)
|
€ 452.260 | +€ 2.260 | |
| Oud Heinstraat 27 Rooswijk | 83 | D | € 439.000 |
+€ 13.280
2 stap(pen)
|
€ 452.280 | +€ 2.280 | |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | B | € 460.000 | +€ 0 | € 460.000 | +€ 10.000 | |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | C | € 450.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 460.080 | +€ 10.080 | |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | D | € 419.000 |
+€ 17.600
2 stap(pen)
|
€ 436.600 | € -13.400 | |
| Lindenlaan 21 Bomenbuurt | 92 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 15.000 | |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | D | € 450.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 465.520 | +€ 15.520 | |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 433.460 | € -16.540 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 433.100 | € -16.900 | |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | A | € 473.000 | +€ 0 | € 473.000 | +€ 23.000 | |
| Zwartemeer 42 Kalf | 127 | C | € 415.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 426.430 | € -23.570 | |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | D | € 459.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 474.200 | +€ 24.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Zevenster 29 Wormerveer West | 101 | 4 | A | € 425.000 | € 4.208 |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | 4 | E | € 495.000 | € 4.125 |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | 5 | C | € 450.000 | € 4.018 |
| Delftlaan 29 Centrum | 110 | 5 | A | € 473.000 | € 4.300 |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | 5 | D | € 419.000 | € 3.809 |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| Dahliastraat 32 Oud Koog | 100 | 4 | B | € 499.000 | € 4.990 |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.000 |
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | 4 | A | € 425.000 | € 4.337 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.051 |