Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Velsen met 74–139 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 4.917/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Velsen
| Inwoners | 1.030 |
|---|---|
| Dichtheid | 3924 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 439.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04530801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Floriant — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.5 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek 't Sant — 1.39 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Velserbroek — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 1.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Driehuis — 1.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fontana — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.712 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.769 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1391 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~428 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Xtreme HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Velsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aletta Jacobsstraat 37 Weidbuurt | 92 | B | € 525.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 535.120 | € -14.880 | |
| Vromaadweg 109 Bastionbuurt | 123 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Wilhelmina Druckerstraat 43 Weidbuurt | 122 | B | € 565.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 578.420 | +€ 28.420 | |
| Schiplaan 45 Schiplaanbuurt | 129 | C | € 495.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 520.800 | € -29.200 | |
| Wilhelmina Druckerstraat 13 Weidbuurt | 92 | A | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | € -30.000 | |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | C | € 498.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 517.900 | € -32.100 | |
| Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt | 111 | B | € 498.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 510.210 | € -39.790 | |
| Johanna Naberstraat 2 Weidbuurt | 92 | B | € 500.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 510.120 | € -39.880 | |
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | B | € 495.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 507.210 | € -42.790 | |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | B | € 489.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 499.890 | € -50.110 | |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | G | € 450.000 |
+€ 41.600
6 stap(pen)
|
€ 491.600 | € -58.400 | |
| Roos en Beeklaan 101 Kerkpadbuurt | 121 | D | € 595.000 |
+€ 32.670
3 stap(pen)
|
€ 627.670 | +€ 77.670 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | 5 | B | € 495.000 | € 4.459 |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | 5 | B | € 489.000 | € 4.939 |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | 5 | G | € 450.000 | € 4.327 |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | 5 | C | € 425.000 | € 3.972 |
| Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt | 111 | 6 | B | € 498.000 | € 4.486 |
| Roos en Beeklaan 101 Kerkpadbuurt | 121 | 5 | D | € 595.000 | € 4.917 |
| Narcissenstraat 23 Bloemenbuurt | 112 | 6 | C | € 650.000 | € 5.804 |
| Alexander Bellstraat 69 Natuurkundigenbuurt | 104 | 5 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Pegasusstraat 36 Herculesbuurt | 97 | 4 | C | € 498.500 | € 5.139 |
| Melklaan 44 Watervlietbuurt | 114 | 5 | C | € 395.000 | € 3.465 |
| Van den Vondellaan 32 Driehuis-Dorp | 104 | 4 | D | € 699.000 | € 6.721 |
| Wilhelmina Druckerstraat 43 Weidbuurt | 122 | 6 | B | € 565.000 | € 4.631 |