house · resale
Walter Kollolaan 204
3543HS Utrecht · Terwijde-West · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 122 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Vleuten (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 79 houses in Utrecht met 79–148 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 5.533/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 6035 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 637.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440912
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K Basisschool Hof ter Weide — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Speeldorp Terwijde — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Terwijde — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Terwijde — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Terwijde — 0.98 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Dengh — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.008 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.160 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 464 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | F | € 589.000 |
+€ 37.000
5 stap(pen)
|
€ 626.000 | € -4.000 | |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | D | € 615.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 641.190 | +€ 11.190 | |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | G | € 595.000 |
+€ 46.800
6 stap(pen)
|
€ 641.800 | +€ 11.800 | |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 617.800 | € -12.200 | |
| Werner Helmichstraat 44 Julianapark en omgeving | 96 | C | € 625.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 644.200 | +€ 14.200 | |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 20.000 | |
| Zwanebloem 9 Veldhuizen | 133 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 20.000 | |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | A+ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 20.000 | |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | C | € 635.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 659.400 | +€ 29.400 | |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | E | € 629.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 661.010 | +€ 31.010 | |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | B | € 585.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 596.000 | € -34.000 | |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | C | € 650.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 671.000 | +€ 41.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | 4 | G | € 595.000 | € 5.085 |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | 4 | B | € 700.000 | € 5.882 |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | 4 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Beverstraat 45 Pijlsweerd-Zuid | 107 | 4 | A+ | € 695.000 | € 6.495 |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | 5 | E | € 650.000 | € 5.804 |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | 4 | A | € 539.000 | € 5.133 |
| Trévouxperenlaan 59 Vleuterweide-Zuid | 116 | 5 | A | € 575.000 | € 4.957 |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | 5 | D | € 675.000 | € 5.625 |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | 5 | C | € 635.000 | € 5.205 |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | 5 | C | € 650.000 | € 6.190 |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | 5 | C | € 549.000 | € 4.575 |