Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Barnsteen Makelaars en Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 houses in Haarlem met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 6.132/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 1.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 9711 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 467.000 deze listing +49% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Bavoschool (Eemstraat) — 0.15 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.21 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Catharinahuis — 0.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Waas, Voskuilen & Lijten — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 0.9 km |
| OV-station | Santpoort Zuid — 1.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sense Of Asia — 0.1 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.528 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1931 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 447 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | B | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | +€ 5.000 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -26.000 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -26.000 | |
| Bouwlustplaats 9 Schoolenaer | 131 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 30.000 | |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | C | € 650.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 660.440 | € -34.560 | |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | B | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 40.000 | |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | C | € 735.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 745.350 | +€ 50.350 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 643.080 | € -51.920 | |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 55.000 | |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | C | € 625.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 634.990 | € -60.010 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 760.350 | +€ 65.350 | |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | C | € 750.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 761.520 | +€ 66.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | 5 | A | € 565.000 | € 4.484 |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | 5 | D | € 800.000 | € 6.015 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | 6 | B | € 700.000 | € 5.556 |
| Elsa Brändströmstraat 13 Erasmusbuurt | 126 | 5 | C | € 545.000 | € 4.325 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |
| Bouwlustplaats 9 Schoolenaer | 131 | 4 | A | € 725.000 | € 5.534 |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | 5 | D | € 625.000 | € 5.531 |