Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nedereind Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 apartments in Utrecht met 47–88 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-13.1% t.o.v. mediaan van € 6.349/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 960 |
|---|---|
| Dichtheid | 4867 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 447.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440731
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kromme Rijn College — 0.59 km · 35 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Basker Kinderopvang Koningsweg — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.39 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuw Plettenburgh — 0.82 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Homeopatisch Artsencentrum Utrecht — 0.53 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Vaartsche Rijn — 0.8 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bar Barak — 0.54 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.088 per jaar (~€ 91/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.881 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~884 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~272 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 204 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid | 78 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 22.440
4 stap(pen)
|
€ 372.440 | € -2.560 | |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | D | € 350.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 368.360 | € -6.640 | |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | E | € 350.000 |
+€ 17.820
4 stap(pen)
|
€ 367.820 | € -7.180 | |
| Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord | 77 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -10.000 | |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | C | € 350.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 362.600 | € -12.400 | |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | C | € 350.000 |
+€ 11.000
2 stap(pen)
|
€ 361.000 | € -14.000 | |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | C | € 375.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 390.000 | +€ 15.000 | |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | D | € 350.000 |
+€ 9.880
3 stap(pen)
|
€ 359.880 | € -15.120 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 391.470 | +€ 16.470 | |
| Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving | 80 | G | € 360.000 |
+€ 32.000
6 stap(pen)
|
€ 392.000 | +€ 17.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |
| Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving | 68 | 3 | D | € 350.000 | € 5.147 |
| Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid | 69 | 3 | B | € 335.000 | € 4.855 |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | 3 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Telderslaan 15 Transwijk-Noord | 68 | 3 | G | € 300.000 | € 4.412 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Ravellaan 34 Welgelegen, Den Hommel | 75 | 3 | C | € 375.000 | € 5.000 |
| Nieuwravenstraat 6 Rivierenwijk | 65 | 3 | C | € 450.000 | € 6.923 |
| Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Vasco da Gamalaan 103 Kanaleneiland-Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |