Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 169 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Almelo met 72–133 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-2.1% t.o.v. mediaan van € 3.125/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almelo
| Inwoners | 2.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 7897 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 223.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01411103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St Egbertusschool — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Kolk — 0.81 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Van Herwijnen — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ZGT Almelo — 2.09 km |
| OV-station | Almelo de Riet — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Beykor Istanbul — 0.87 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.676 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 364 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almelo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primulastraat 14 Arendsboer en omgeving Noord | 103 | F | € 289.000 |
+€ 26.780
4 stap(pen)
|
€ 315.780 | +€ 780 | |
| Eerste Sligtestraat 20 Ulk en omgeving | 122 | C | € 299.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 309.980 | € -5.020 | |
| Ampsen 65 Schelfhorst Zuidoost | 118 | C | € 299.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 309.620 | € -5.380 | |
| Ampsen 82 Schelfhorst Zuidoost | 106 | C | € 295.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 304.540 | € -10.460 | |
| Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest | 125 | C | € 319.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 330.250 | +€ 15.250 | |
| Rijnstraat 1 Hofkamp Oost | 104 | C | € 325.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 334.360 | +€ 19.360 | |
| De Haere 40 Havezathe | 130 | C | € 325.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 336.700 | +€ 21.700 | |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | C | € 329.500 |
+€ 10.260
1 stap(pen)
|
€ 339.760 | +€ 24.760 | |
| Twickel 69 Havezathe | 132 | C | € 269.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 280.880 | € -34.120 | |
| Laurens Alma Tademastraat 10 Ossenkoppelerhoek West | 73 | D | € 259.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 270.680 | € -44.320 | |
| Colonnade 46 Nijrees | 111 | A+ | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 54.000 | |
| Deken Reijgerslaan 30 Parkweg en omgeving | 114 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Primulastraat 14 Arendsboer en omgeving Noord | 103 | 6 | F | € 289.000 | € 2.806 |
| Rijnstraat 1 Hofkamp Oost | 104 | 7 | C | € 325.000 | € 3.125 |
| Ampsen 82 Schelfhorst Zuidoost | 106 | 5 | C | € 295.000 | € 2.783 |
| Colonnade 46 Nijrees | 111 | 6 | A+ | € 369.000 | € 3.324 |
| De Vogelweide 46 Leemslagen Noord | 105 | 6 | C | € 390.000 | € 3.714 |
| Schoolstraat 63 Wonde en omgeving | 114 | 5 | C | € 329.500 | € 2.890 |
| Deken Reijgerslaan 30 Parkweg en omgeving | 114 | 5 | B | € 375.000 | € 3.289 |
| Ampsen 65 Schelfhorst Zuidoost | 118 | 7 | C | € 299.000 | € 2.534 |
| Haven Noordzijde 93 Indië | 118 | 7 | C | € 369.000 | € 3.127 |
| Eerste Sligtestraat 20 Ulk en omgeving | 122 | 5 | C | € 299.000 | € 2.451 |
| Hofwijck 12 Schelfhorst Zuidwest | 125 | 6 | C | € 319.000 | € 2.552 |
| De Havik 43 Leemslagen Zuid | 123 | 5 | B | € 425.000 | € 3.455 |