house · resale
Eekhoornstraat 18
4105VE Culemborg · Goilberdingen West · wijk Culemborg West · Culemborg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 128 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | PIM Wonen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Culemborg met 81–150 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-7.3% t.o.v. mediaan van € 4.420/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Culemborg
| Inwoners | 2.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 4934 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 525.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02160102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Parijsch — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Smallsteps kinderopvang — 0.29 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.28 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Parijsch — 0.25 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Culemborg — 1.59 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.423 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2003 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 371 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Culemborg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johanna Naberstraat 16 Parijsch Landzicht | 112 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt | 91 | C | € 425.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 443.200 | € -31.800 | |
| Wilhelmina Druckerweg 48 Parijsch Landzicht | 110 | B | € 425.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 437.100 | € -37.900 | |
| Schiestraat 14 Goilberdingen Oost | 94 | B | € 425.000 |
+€ 10.340
1 stap(pen)
|
€ 435.340 | € -39.660 | |
| Middelcoopstraat 5 Ter Weijde Componistenbuurt | 114 | A | € 427.500 | +€ 0 | € 427.500 | € -47.500 | |
| Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 102 | C | € 389.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 409.400 | € -65.600 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Middelcoopstraat 5 Ter Weijde Componistenbuurt | 114 | 6 | A | € 427.500 | € 3.750 |
| Wilhelmina Druckerweg 48 Parijsch Landzicht | 110 | 6 | B | € 425.000 | € 3.864 |
| Johanna Naberstraat 16 Parijsch Landzicht | 112 | 5 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Verdistraat 3 Ter Weijde Componistenbuurt | 102 | 5 | C | € 389.000 | € 3.814 |
| Schiestraat 14 Goilberdingen Oost | 94 | 5 | B | € 425.000 | € 4.521 |
| Prins Bernhardstraat 11 Bloemen/Oranjebuurt | 91 | 5 | C | € 425.000 | € 4.670 |
| Maalkoppelweg 22 Goilberdingen Oost | 142 | 6 | B | € 675.000 | € 4.754 |