Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 50 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WD Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 apartments in Utrecht met 35–65 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+19.3% t.o.v. mediaan van € 7.128/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 13997 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 435.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440412
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Koekoek — 0.24 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.1 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van den Bergh's Apotheek — 0.58 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Weerdsingel — 0.37 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.53 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Centraal — 1.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Polpette — 0.13 km · 151 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 50 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 600 per jaar (~€ 50/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.079 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~450 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~100 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1920 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 148 m³ |
| Tuin | Plaats |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flieruilensteeg 18 Lauwerecht | 48 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | D | € 395.000 |
+€ 25.650
5 stap(pen)
|
€ 420.650 | € -4.350 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 |
+€ 23.560
4 stap(pen)
|
€ 418.560 | € -6.440 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 |
+€ 11.340
2 stap(pen)
|
€ 411.340 | € -13.660 | |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 24.300
5 stap(pen)
|
€ 409.300 | € -15.700 | |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | C | € 385.000 |
+€ 20.140
4 stap(pen)
|
€ 405.140 | € -19.860 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 27.450
5 stap(pen)
|
€ 402.450 | € -22.550 | |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | A+ | € 395.000 |
+€ 5.300
1 stap(pen)
|
€ 400.300 | € -24.700 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 |
+€ 9.540
2 stap(pen)
|
€ 398.540 | € -26.460 | |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | E | € 425.000 |
+€ 29.070
6 stap(pen)
|
€ 454.070 | +€ 29.070 | |
| Busken Huetstraat 8 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 60 | C | € 435.000 |
+€ 22.800
4 stap(pen)
|
€ 457.800 | +€ 32.800 | |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | C | € 375.000 |
+€ 16.720
4 stap(pen)
|
€ 391.720 | € -33.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Flieruilensteeg 18 Lauwerecht | 48 | 2 | A++ | € 425.000 | € 8.854 |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | 2 | B | € 375.000 | € 7.653 |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | 2 | A | € 389.000 | € 7.340 |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | 2 | A | € 350.000 | € 6.863 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Europaplein 886 Transwijk-Zuid | 49 | 2 | A | € 325.000 | € 6.633 |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | 3 | A+ | € 395.000 | € 7.453 |
| Jadelaan 47 Tolsteeg en Rotsoord | 53 | 3 | C | € 385.000 | € 7.264 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | 2 | C | € 375.000 | € 8.523 |