databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Beverweg 59

4817LK Breda · Brabantpark · wijk Breda oost · Breda

€ 355.000
€ 4.034 / m²
88 3kamers A
Foto 1 van Beverweg 59 Foto 2 van Beverweg 59 Foto 3 van Beverweg 59 Foto 4 van Beverweg 59 Foto 5 van Beverweg 59 Foto 6 van Beverweg 59 Foto 7 van Beverweg 59 Foto 8 van Beverweg 59 Foto 9 van Beverweg 59 Foto 10 van Beverweg 59 Foto 11 van Beverweg 59 Foto 12 van Beverweg 59

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.88 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar TQ Makelaars Breda-Ulvenhout (VN)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 27 apartments in Breda met 61–114 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 3e percentiel (-20.5% t.o.v. mediaan van € 5.074/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Breda

Inwoners10.910
Dichtheid4859 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 341.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt56%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07580200 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Breda College — 0.48 km · 20 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Harlekijn — 0.53 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Brabantpark — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Brabantpark — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Amphia Breda — 1.04 km
OV-station Breda — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant (naamloos) — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.695 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 75.000 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.812 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1144 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~352 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2007
BouwBestaande bouw
Soort objectGalerijflat (appartement)
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketel2019
Energielabel (officieel)A
Inhoud310 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Breda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Heuvelstraat 14 Princenhage 70 C € 340.000 +€ 14.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.300 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.700 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 354.000 € -1.000
Columbusstraat 4 Heuvel 68 C € 339.000 +€ 13.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.120 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 352.600 € -2.400
Magelhaensstraat 7 Heuvel 88 B € 350.000 +€ 9.680
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 359.680 +€ 4.680
Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage 76 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -5.000
Nijverheidssingel 153 Schorsmolen 70 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -5.000
Marialaan 32 Overakker 68 D € 345.000 +€ 18.360
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.760 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.120 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 363.360 +€ 8.360
Marialaan 4 Overakker 68 C € 350.000 +€ 13.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.120 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 363.600 +€ 8.600
Steijnlaan 70 Sportpark 77 C € 350.000 +€ 15.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.930 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.470 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 365.400 +€ 10.400
Haagdijk 142 Schorsmolen 72 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 20.000
Lachappellestraat 75 Doornbos-Linie 70 B € 370.000 +€ 7.700
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.700 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 377.700 +€ 22.700
Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage 88 B € 389.000 +€ 9.680
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 398.680 +€ 43.680
Dirk Hartogstraat 47 Heuvel 77 A € 399.500 +€ 0 € 399.500 +€ 44.500

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Magelhaensstraat 7 Heuvel 88 3 B € 350.000 € 3.977
Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage 88 3 B € 389.000 € 4.420
Vijfhagen 351 Tuinzigt 92 3 A € 419.000 € 4.554
Menno van Coehoornstraat 17 Station 80 3 A € 400.000 € 5.000
Steijnlaan 70 Sportpark 77 3 C € 350.000 € 4.545
Stationsweg 41 Station 79 3 A € 415.000 € 5.253
Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage 76 3 A € 350.000 € 4.605
Dirk Hartogstraat 47 Heuvel 77 3 A € 399.500 € 5.188
Groene Woud 27 Blauwe Kei 89 3 A € 460.000 € 5.169
Boeimeerlaan 90 Boeimeer 73 3 D € 389.000 € 5.329
Overakkerstraat 107 Overakker 81 3 A € 485.000 € 5.988
Nijverheidssingel 153 Schorsmolen 70 3 A € 350.000 € 5.000