house · resale
Arentsburg 42
3328TB Dordrecht · Mildenburg en omgeving · wijk Wijk 09 Sterrenburg · Dordrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Stad en Land NVM Makelaars Dordrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Dordrecht met 99–184 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 4.065/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 1.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 6057 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 329.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.15 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Mini Burgt — 0.58 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Galilea-Zuid — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen De Blaauwweg — 0.68 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | DG&J-ZHZ — 1.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Dordrecht Zuid — 1.42 km |
| Restaurant | (naamloos) — 0.08 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.272 per jaar (~€ 189/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.552 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1846 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~568 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 479 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -16.000 | |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | E | € 439.000 |
+€ 36.630
4 stap(pen)
|
€ 475.630 | € -19.370 | |
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | C | € 495.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | +€ 27.600 | |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | E | € 498.000 |
+€ 40.920
4 stap(pen)
|
€ 538.920 | +€ 43.920 | |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | B | € 528.800 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 542.880 | +€ 47.880 | |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | B | € 435.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 446.770 | € -48.230 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Singel 358 Rozenhof en omgeving | 138 | 5 | C | € 495.000 | € 3.587 |
| Chico Mendesring 371 Amazone en omgeving | 128 | 4 | B | € 528.800 | € 4.131 |
| Volkerakweg 36 Merwedepolder-West | 135 | 5 | A | € 479.000 | € 3.548 |
| Kromhout 153 Kasperspad en omgeving | 124 | 5 | E | € 498.000 | € 4.016 |
| Langedaal 127 Dordtse Hout | 146 | 5 | A | € 650.000 | € 4.452 |
| Vlietweg 6 Erasmuslaan en omgeving | 111 | 5 | E | € 439.000 | € 3.955 |
| Cannenburg 26 Vredenburg en omgeving | 107 | 4 | B | € 435.000 | € 4.065 |
| Vissersdijk 49 Vissersdijk-Oost | 123 | 4 | C | € 710.000 | € 5.772 |
| Binnen Kalkhaven 11 Kalkhaven | 106 | 4 | A | € 599.000 | € 5.651 |
| Bourbonhof 22 De Hoven | 161 | 5 | A | € 900.000 | € 5.590 |