Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 147 m² |
| Perceel | 275 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOME makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Borne met 102–191 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-8.1% t.o.v. mediaan van € 3.478/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Borne
| Inwoners | 1.365 |
|---|---|
| Dichtheid | 2074 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01470005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Jan Ligthart — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.55 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Hospice — 4.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Borne — 0.37 km |
| Restaurant | Zankas — 0.55 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.244 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 147 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.352 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.440 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1911 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~588 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 543 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Borne
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grotestraat 31 't Wensink Zuid | 125 | C | € 448.500 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 473.500 | +€ 3.500 | |
| van Heemskerkstraat 36 't Wensink Zuid | 142 | C | € 465.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 493.400 | +€ 23.400 | |
| Bruggemaat 16 Bornsche Maten | 128 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -25.000 | |
| Honingbes 64 Bornsche Maten | 123 | A++++ | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | € -30.500 | |
| Baars 38 Bornsche Maten | 124 | A+ | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -31.000 | |
| Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid | 126 | C | € 400.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 425.200 | € -44.800 | |
| Bruggemaat 46 Bornsche Maten | 107 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -45.000 | |
| Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid | 115 | C | € 400.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 423.000 | € -47.000 | |
| Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid | 107 | C | € 389.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 410.400 | € -59.600 | |
| Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid | 117 | D | € 349.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 380.590 | € -89.410 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Heemskerkstraat 36 't Wensink Zuid | 142 | 6 | C | € 465.000 | € 3.275 |
| Bruggemaat 16 Bornsche Maten | 128 | 5 | A | € 445.000 | € 3.477 |
| Grotestraat 31 't Wensink Zuid | 125 | 5 | C | € 448.500 | € 3.588 |
| Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid | 126 | 5 | C | € 400.000 | € 3.175 |
| Honingbes 64 Bornsche Maten | 123 | 5 | A++++ | € 439.500 | € 3.573 |
| Baars 38 Bornsche Maten | 124 | 6 | A+ | € 439.000 | € 3.540 |
| Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid | 115 | 5 | C | € 400.000 | € 3.478 |
| Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid | 117 | 6 | D | € 349.000 | € 2.983 |
| Bruggemaat 46 Bornsche Maten | 107 | 5 | A++ | € 425.000 | € 3.972 |
| Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid | 107 | 4 | C | € 389.000 | € 3.636 |
| Hesselerbeek 18 Bornsche Maten | 178 | 6 | A+ | € 749.000 | € 4.208 |