Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 169 m² |
| Perceel | 720 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vendôme Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Ede met 118–219 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+16.7% t.o.v. mediaan van € 4.557/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 395 |
|---|---|
| Dichtheid | 711 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 580.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 2.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Meza College — 0.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Duimelotje — 0.48 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Hartfeld - Faber — 1.33 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.96 km |
| OV-station | Ede Centrum — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Stam — 0.15 km · 21 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.292 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 194.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.380 per jaar (~€ 282/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.574 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2873 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1014 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 676 per jaar en 676 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1928 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 496 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schuurmanskamp 13 Centrum Lunteren | 158 | B | € 935.000 | +€ 0 | € 935.000 | +€ 36.000 | |
| Korenbloemlaan 20 Bloemenbuurt | 142 | C | € 850.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 862.780 | € -36.220 | |
| Drafveld 9 Veluwse Poort | 188 | A++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -49.000 | |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | B | € 839.500 | +€ 0 | € 839.500 | € -59.500 | |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | D | € 795.000 |
+€ 31.360
2 stap(pen)
|
€ 826.360 | € -72.640 | |
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | C | € 795.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 808.050 | € -90.950 | |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | D | € 775.000 |
+€ 30.400
2 stap(pen)
|
€ 805.400 | € -93.600 | |
| Burgemeester Prinslaan 15 Burgemeestersbuurt | 181 | C | € 995.000 |
+€ 16.290
1 stap(pen)
|
€ 1.011.290 | +€ 112.290 | |
| Binnenhof 12 De Hoven | 212 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -114.000 | |
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | C | € 749.500 |
+€ 15.300
1 stap(pen)
|
€ 764.800 | € -134.200 | |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | C | € 750.000 |
+€ 13.950
1 stap(pen)
|
€ 763.950 | € -135.050 | |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | C | € 750.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 763.050 | € -135.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | 6 | B | € 839.500 | € 5.057 |
| Burgemeester Prinslaan 15 Burgemeestersbuurt | 181 | 6 | C | € 995.000 | € 5.497 |
| Schuurmanskamp 13 Centrum Lunteren | 158 | 5 | B | € 935.000 | € 5.918 |
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | 7 | C | € 749.500 | € 4.409 |
| Mollenbos 26 De Bossen | 167 | 7 | A | € 730.000 | € 4.371 |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | 6 | D | € 665.000 | € 3.736 |
| Drafveld 9 Veluwse Poort | 188 | 5 | A++ | € 850.000 | € 4.521 |
| Edeseweg 59 Wekerom dorp | 155 | 5 | C | € 750.000 | € 4.839 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | 7 | D | € 775.000 | € 4.079 |
| Soetendaalseweg 6 Halderbrink | 145 | 5 | C | € 795.000 | € 5.483 |