databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Gerard Bruningstraat 2

5242CX Rosmalen · Molenhoek · wijk Rosmalen-Zuid · Den Bosch

€ 595.000
€ 4.161 / m²
143 6kamers E
Foto 1 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 2 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 3 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 4 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 5 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 6 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 7 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 8 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 9 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 10 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 11 van Gerard Bruningstraat 2 Foto 12 van Gerard Bruningstraat 2

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.143 m²
Perceel211 m²
Kamers6 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Den Bosch met 100–185 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-6.2% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch

Inwoners4.120
Dichtheid3016 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 644.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt17%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts1.1 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07960506 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Troubadour — 0.48 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek De Molenhoek — 0.08 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Rosmalen Centrum — 0.77 km
Ziekenhuis Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 0.46 km
OV-station Rosmalen — 0.61 km
Restaurant Nostos Taverna — 0.43 km · 11 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.841 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 129.348 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.434 per jaar (~€ 453/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.294 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4862 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2145 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 3.146 per jaar en 3003 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1971
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieGedeeltelijk dubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel, eigendom
Energielabel (officieel)E
Inhoud506 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt 141 A € 585.000 +€ 0 € 585.000 € -10.000
Parcivalring 90 De Haverleij 180 A+ € 615.000 +€ 0 € 615.000 +€ 20.000
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 A+ € 555.000 +€ 0 € 555.000 € -40.000