Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 105 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Purmerend met 85–158 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+5.7% t.o.v. mediaan van € 4.264/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hudsonstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hudsonstraat 21 | 183 | A | € 645.000 | € 3.525 |
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 4.525 |
|---|---|
| Dichtheid | 5051 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 480.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390703
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare School De Nieuwe Wereld — 0.13 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Weidevenne — 0.47 km |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.11 km |
| OV-station | Purmerend Weidevenne — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Boffert — 0.94 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.708 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.768 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1342 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 432 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zambezilaan 236 Afrika | 144 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Zambezilaan 180 Afrika | 146 | A | € 539.500 |
+€ 11.680
1 stap(pen)
|
€ 551.180 | +€ 1.180 | |
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | A | € 545.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 555.160 | +€ 5.160 | |
| Bromostraat 14 Azië | 115 | A | € 550.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 559.200 | +€ 9.200 | |
| Moerasvaren 12 Gors-Zuid | 147 | B | € 550.000 |
+€ 27.930
2 stap(pen)
|
€ 577.930 | +€ 27.930 | |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | C | € 545.000 |
+€ 33.880
3 stap(pen)
|
€ 578.880 | +€ 28.880 | |
| Westerhem 127 Middenbeemster | 152 | B | € 550.000 |
+€ 28.880
2 stap(pen)
|
€ 578.880 | +€ 28.880 | |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | C | € 550.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 586.120 | +€ 36.120 | |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | A | € 500.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 510.240 | € -39.760 | |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | C | € 475.000 |
+€ 33.880
3 stap(pen)
|
€ 508.880 | € -41.120 | |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | A | € 499.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 508.760 | € -41.240 | |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | A | € 495.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 504.840 | € -45.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Barcelonahaven 29 Europa | 127 | 6 | A | € 545.000 | € 4.291 |
| Bromostraat 14 Azië | 115 | 6 | A | € 550.000 | € 4.783 |
| Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid | 121 | 5 | C | € 545.000 | € 4.504 |
| Burnousstraat 33 Azië | 122 | 5 | A | € 499.000 | € 4.090 |
| Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord | 123 | 5 | A | € 495.000 | € 4.024 |
| Boterbloem 60 Gors-Zuid | 129 | 5 | C | € 550.000 | € 4.264 |
| Boterbloem 42 Gors-Zuid | 128 | 5 | A | € 500.000 | € 3.906 |
| Lepelblad 34 Gors-Zuid | 121 | 5 | C | € 475.000 | € 3.926 |
| Fioringras 36 Gors-Zuid | 128 | 5 | B | € 469.000 | € 3.664 |
| Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord | 124 | 5 | B | € 450.000 | € 3.629 |
| Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid | 114 | 5 | A | € 465.000 | € 4.079 |
| Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost | 120 | 5 | C | € 425.000 | € 3.542 |