apartment · resale
Loggerhof 33
1034CD Amsterdam · Banne-Zuidwest · wijk Banne Buiksloot · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIJCK. makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 272 apartments in Amsterdam met 53–98 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-35.1% t.o.v. mediaan van € 8.112/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 10979 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 406.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NE03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Damstede 2 - Agora — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl Non Food — 0.45 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Buiksloter — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kadoelerbreek — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 0.82 km |
| OV-station | Noord — 1.58 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kosebasi Steakhouse & Lounge — 0.48 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.037 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1292 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 304 per jaar en 304 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 241 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | D | € 375.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 386.520 | € -13.480 | |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | F | € 400.000 |
+€ 20.800
4 stap(pen)
|
€ 420.800 | +€ 20.800 | |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | C | € 415.000 |
+€ 6.030
1 stap(pen)
|
€ 421.030 | +€ 21.030 | |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Olof Palmeplein 69 Buikslotermeerplein | 78 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -25.000 | |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | F | € 350.000 |
+€ 20.020
4 stap(pen)
|
€ 370.020 | € -29.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | 4 | F | € 400.000 | € 5.000 |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | 4 | B | € 385.000 | € 4.753 |
| Silvoldestraat 75 Reigersbos 4 | 78 | 3 | B | € 395.000 | € 5.064 |
| P. Hans Frankfurthersingel 98 De Aker-Oost | 76 | 3 | B | € 425.000 | € 5.592 |
| Olof Palmeplein 69 Buikslotermeerplein | 78 | 5 | B | € 425.000 | € 5.449 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Johan Huizingalaan 310 Louis Crispijnbuurt | 72 | 3 | D | € 375.000 | € 5.208 |
| Eastonstraat 105 Osdorp-Zuidoost | 77 | 3 | F | € 350.000 | € 4.545 |
| Elisabeth Boddaertstraat 28 Staalmanbuurt | 76 | 4 | A | € 495.000 | € 6.513 |
| Klaroenstraat 48 K-buurt-Zuidoost | 78 | 3 | A | € 350.000 | € 4.487 |
| Klaas Katerstraat 102 Zuidwestkwadrant-Zuid | 81 | 3 | A | € 375.000 | € 4.630 |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | 4 | A | € 435.000 | € 5.118 |