apartment · resale
van der Hoopstraat 46
1945TT Beverwijk · Fokkerlaan · wijk Meerestein · Beverwijk
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Beverwijk
| Inwoners | 1.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 6106 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 335.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03750701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sterrekijker — 0.04 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.25 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterwijk — 0.78 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Verloskundige Praktijk Beverwijk — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 2.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemskerk — 1.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.148 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 300 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Beverwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| van Ogtropweg 10 Wijk aan Zee | 77 | D | € 395.000 |
+€ 20.790
3 stap(pen)
|
€ 415.790 | € -9.210 | |
| Dalenbeek 7 Bleriotlaan | 106 | D | € 425.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 453.620 | +€ 28.620 | |
| Markt 88 Koningstraat | 83 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -40.000 | |
| Kerkstraat 17 Wijkertoren | 80 | C | € 349.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 365.000 | € -60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Markt 88 Koningstraat | 83 | 3 | A+ | € 385.000 | € 4.639 |
| van Ogtropweg 10 Wijk aan Zee | 77 | 3 | D | € 395.000 | € 5.130 |
| Kerkstraat 17 Wijkertoren | 80 | 4 | C | € 349.000 | € 4.362 |
| Dalenbeek 7 Bleriotlaan | 106 | 3 | D | € 425.000 | € 4.009 |
| Kloosterstraat 17 Koningstraat | 63 | 3 | A | € 299.000 | € 4.746 |