Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 64 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Nieuwegein (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 apartments in Nieuwegein met 44–83 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+4.7% t.o.v. mediaan van € 5.597/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwegein
| Inwoners | 1.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 5233 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03561400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cals College — 0.29 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Waterwereld — 0.78 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.35 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | St. Antonius Apotheek Nieuwegein — 0.71 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Schans — 0.91 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 0.61 km |
| OV-station | Nieuwegein City — 0.74 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Himalayam — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 896 per jaar (~€ 75/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.865 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~704 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~192 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 209 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwegein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Graaf Anselmdek 11 Graven en Gravinnen | 81 | C | € 350.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 372.680 | € -2.320 | |
| Emmaweg 4 Vreeswijk | 67 | D | € 375.000 |
+€ 23.450
4 stap(pen)
|
€ 398.450 | +€ 23.450 | |
| Villawal 10 Merwestein | 60 | A | € 335.000 |
+€ 4.800
1 stap(pen)
|
€ 339.800 | € -35.200 | |
| Getijdemonde 28 Lekboulevard | 59 | A | € 325.000 |
+€ 4.720
1 stap(pen)
|
€ 329.720 | € -45.280 | |
| Braamgaarde 57 Gaarden | 64 | B | € 300.000 |
+€ 12.160
2 stap(pen)
|
€ 312.160 | € -62.840 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Emmaweg 4 Vreeswijk | 67 | 3 | D | € 375.000 | € 5.597 |
| Getijdemonde 28 Lekboulevard | 59 | 3 | A | € 325.000 | € 5.508 |
| Villawal 10 Merwestein | 60 | 2 | A | € 335.000 | € 5.583 |
| Braamgaarde 57 Gaarden | 64 | 2 | B | € 300.000 | € 4.688 |
| Graaf Anselmdek 11 Graven en Gravinnen | 81 | 4 | C | € 350.000 | € 4.321 |
| Wattbaan 27 Rijnhuizen | 47 | 2 | A | € 275.000 | € 5.851 |
| Muiderschans 37 Schansen | 46 | 2 | B | € 269.000 | € 5.848 |