apartment · resale
Burgemeester Augustijnstraat 8
2721DR Zoetermeer · B. en W.-buurt · wijk Oosterheem · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Zoetermeer met 53–98 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+31.8% t.o.v. mediaan van € 4.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 880 |
|---|---|
| Dichtheid | 6710 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 473.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06371109
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oranjerie — 0.63 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterheem — 0.69 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oosterheem — 0.68 km |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 3.73 km |
| OV-station | Oosterheem — 0.65 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tot zo! — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 760 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.211 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~532 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~76 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Aardwarmte en elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 250 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berlijnstraat 181 Centrum-Oost | 92 | A | € 425.000 |
+€ 27.600
3 stap(pen)
|
€ 452.600 | +€ 2.600 | |
| Zonnebloemtuin 10 Tuinenbuurt | 87 | A+++ | € 455.000 | +€ 0 | € 455.000 | +€ 5.000 | |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | A+++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Europaweg 50 Schouwenbuurt-Zuid | 91 | B | € 450.000 |
+€ 37.310
4 stap(pen)
|
€ 487.310 | +€ 37.310 | |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | B | € 375.000 |
+€ 36.080
4 stap(pen)
|
€ 411.080 | € -38.920 | |
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | F | € 340.000 |
+€ 62.310
8 stap(pen)
|
€ 402.310 | € -47.690 | |
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | A+++ | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -51.000 | |
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | A | € 365.000 |
+€ 22.800
3 stap(pen)
|
€ 387.800 | € -62.200 | |
| Stadhoudersring 368 Driemanspolder-Zuid | 96 | C | € 330.000 |
+€ 48.000
5 stap(pen)
|
€ 378.000 | € -72.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | 3 | A+++ | € 399.000 | € 5.392 |
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | 3 | A | € 365.000 | € 4.803 |
| Nieuwlandstraat 126 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 77 | 3 | A | € 325.000 | € 4.221 |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | 4 | A+++ | € 425.000 | € 5.060 |
| Zonnebloemtuin 10 Tuinenbuurt | 87 | 4 | A+++ | € 455.000 | € 5.230 |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | 3 | G | € 300.000 | € 4.348 |
| Europaweg 50 Schouwenbuurt-Zuid | 91 | 3 | B | € 450.000 | € 4.945 |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | 4 | B | € 375.000 | € 4.261 |
| Berlijnstraat 181 Centrum-Oost | 92 | 3 | A | € 425.000 | € 4.620 |
| Zonnebloemtuin 13 Tuinenbuurt | 62 | 3 | A+++ | € 349.000 | € 5.629 |
| Kloosstraat 33 Dichtersbuurt | 67 | 4 | D | € 289.500 | € 4.321 |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | 4 | E | € 275.000 | € 3.986 |