Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 157 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Santen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Meppel met 72–135 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-16.4% t.o.v. mediaan van € 3.738/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Jan Steenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Jan Steenstraat 5 | 128 | C | € 369.500 | € 2.887 |
Buurt in cijfers — Meppel
| Inwoners | 2.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 5389 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01190303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Terra VMBO Meppel — 0.56 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rembrandt van Rijn — 0.48 km |
| Ziekenhuis | Isala Meppel — 2.16 km |
| OV-station | Station — 1.35 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.725 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 427 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Meppel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezettingslaan 16 Verzetsbuurt | 134 | C | € 345.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 357.060 | +€ 32.060 | |
| Ambonstraat 21 Indische buurt | 103 | C | € 350.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 359.270 | +€ 34.270 | |
| Heemskerkstraat 11 Galgenkamp | 73 | B | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -36.000 | |
| Jan Steenstraat 5 Schildersbuurt | 128 | C | € 369.500 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 381.020 | +€ 56.020 | |
| de Kampen 13 Verzetsbuurt | 101 | C | € 374.500 |
+€ 9.090
1 stap(pen)
|
€ 383.590 | +€ 58.590 | |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | B | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Kampen 13 Verzetsbuurt | 101 | 6 | C | € 374.500 | € 3.708 |
| Ambonstraat 21 Indische buurt | 103 | 5 | C | € 350.000 | € 3.398 |
| Ambonstraat 68 Indische buurt | 111 | 5 | C | € 425.000 | € 3.829 |
| Anekingepad 14 Verzetsbuurt | 119 | 5 | B | € 389.000 | € 3.269 |
| Burg. Haitsmalaan 22 Griftebuurt | 111 | 5 | B | € 439.000 | € 3.955 |
| Jan Steenstraat 5 Schildersbuurt | 128 | 5 | C | € 369.500 | € 2.887 |
| Heemskerkstraat 11 Galgenkamp | 73 | 6 | B | € 289.000 | € 3.959 |
| Bezettingslaan 16 Verzetsbuurt | 134 | 5 | C | € 345.000 | € 2.575 |
| Drukpers 1 Drukkersbuurt | 126 | 5 | A | € 498.500 | € 3.956 |
| De Ryge 31 Danninge Erve | 133 | 6 | A | € 495.000 | € 3.722 |
| Werkhorst 69 Reestlanden | 113 | 5 | E | € 595.000 | € 5.265 |
| Haverstuk 28 Veldenbuurt | 131 | 6 | B | € 595.000 | € 4.542 |