Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Wiel Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 78 houses in Rotterdam met 87–162 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-11.8% t.o.v. mediaan van € 4.421/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.745 |
|---|---|
| Dichtheid | 10470 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 249.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991577
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCBS Beatrixschool — 0.39 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk van der Broek — 0.2 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Pendrecht — 0.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 1.98 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Slinge — 0.53 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hans Snacksalon — 0.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.327 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.630 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.473 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1375 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~375 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 468 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | B | € 469.000 |
+€ 19.570
2 stap(pen)
|
€ 488.570 | +€ 1.070 | |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | B | € 465.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 486.280 | € -1.220 | |
| Basrastraat 12 Oosterflank | 117 | A | € 475.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 484.360 | € -3.140 | |
| Parallelweg 115 Afrikaanderwijk | 114 | A | € 475.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 484.120 | € -3.380 | |
| Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde | 112 | A | € 475.000 |
+€ 8.960
1 stap(pen)
|
€ 483.960 | € -3.540 | |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | A | € 472.500 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 483.220 | € -4.280 | |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | B | € 475.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 497.420 | +€ 9.920 | |
| Passiebloem 28 Ommoord | 122 | B | € 475.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 498.180 | +€ 10.680 | |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | C | € 450.000 |
+€ 25.850
3 stap(pen)
|
€ 475.850 | € -11.650 | |
| Waterwerk 21 De Esch | 106 | C | € 475.000 |
+€ 24.910
3 stap(pen)
|
€ 499.910 | +€ 12.410 | |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -12.500 | |
| Trompetbloem 18 Ommoord | 133 | B | € 485.000 |
+€ 25.270
2 stap(pen)
|
€ 510.270 | +€ 22.770 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Christoffelkruid 61 Ommoord | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Bastaardklaver 8 Ommoord | 125 | 5 | B | € 499.000 | € 3.992 |
| Kruipbrem 4 Ommoord | 127 | 5 | C | € 495.000 | € 3.898 |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Gelebrem 45 Ommoord | 131 | 5 | C | € 510.000 | € 3.893 |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | 5 | B | € 475.000 | € 4.025 |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | 5 | A | € 472.500 | € 3.526 |
| Troubadourlaan 145 Hoogvliet Noord | 135 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.519 |
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Kraaiheide 42 Ommoord | 130 | 5 | A | € 565.000 | € 4.346 |
| Botreep 88 Hoogvliet Zuid | 113 | 5 | A | € 449.500 | € 3.978 |