databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Prinses Maximalaan 28

3708ZV Zeist · Kerckebosch · wijk Zeist-Oost · Zeist

€ 3.075.000
€ 8.244 / m²
373 9kamers A+++
Foto 1 van Prinses Maximalaan 28 Foto 2 van Prinses Maximalaan 28 Foto 3 van Prinses Maximalaan 28 Foto 4 van Prinses Maximalaan 28 Foto 5 van Prinses Maximalaan 28 Foto 6 van Prinses Maximalaan 28 Foto 7 van Prinses Maximalaan 28 Foto 8 van Prinses Maximalaan 28 Foto 9 van Prinses Maximalaan 28 Foto 10 van Prinses Maximalaan 28 Foto 11 van Prinses Maximalaan 28 Foto 12 van Prinses Maximalaan 28

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.373 m²
Perceel930 m²
Kamers9 (5 slaap)
EnergielabelA+++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar DSTRCT | Forbes Global Properties (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Zeist

Inwoners3.205
Dichtheid5072 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 507.000 deze listing +507% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt55%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03550402 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Seyster College (bovenbouw) — 0.03 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.24 km
Apotheek Apotheek Hoge Dennen-Kerckebosch — 0.13 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijn Binnenbos Zeist — 0.12 km
Ziekenhuis Diakonessenhuis — 1.68 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Stationsplein — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 14.681 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 659.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 373 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.730 per jaar (~€ 311/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 14.992 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2611 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~373 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2017
BouwBestaande bouw
Soort objectVilla, vrijstaande woning
DakPlat dak
IsolatieDakisolatie en vloerisolatie
VerwarmingGehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm waterZonnecollectoren
Energielabel (officieel)A3
Inhoud1.437 m³
TuinAchtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
Indeling9 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zeist

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.