house · resale
Moerheimstraat 33
7701CA Dedemsvaart · Dedemsvaart-Zuidoost · wijk Dedemsvaart · Hardenberg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 516 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vrieling Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Hardenberg met 100–185 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+3.8% t.o.v. mediaan van € 3.030/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Moerheimstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Moerheimstraat 7 | 210 | B | € 699.000 | € 3.329 |
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 3.015 |
|---|---|
| Dichtheid | 3175 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 383.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01600903
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ark — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Avereest — 1.15 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Latyrus — 0.55 km |
| OV-station | Busstation — 1.09 km |
| Restaurant | Grandcafé 't Dorp — 0.55 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.575 per jaar (~€ 298/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.446 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3146 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1287 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.287 per jaar en 1287 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Benraad (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 597 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwlandweg 1 Verspreide huizen Ane | 124 | E | € 400.000 |
+€ 16.120
2 stap(pen)
|
€ 416.120 | € -33.880 | |
| Van Coeverdenstraat 11 Marslanden | 129 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 48.000 | |
| De Roerdomp 34 Dedemsvaart-Zuidwest | 142 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -50.000 | |
| Boslaan 30 Balkbrug-Zuidwest | 132 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -50.000 | |
| De Vossestaart 9 Dedemsvaart-Zuidwest | 112 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -55.000 | |
| Sponturfwijk 16 Verspreide huizen Reestgebied (ged.) | 146 | D | € 375.000 |
+€ 10.220
1 stap(pen)
|
€ 385.220 | € -64.780 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -81.000 | |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | D | € 360.000 |
+€ 8.260
1 stap(pen)
|
€ 368.260 | € -81.740 | |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -85.000 | |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | A+++ | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -90.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Roerdomp 34 Dedemsvaart-Zuidwest | 142 | 4 | C | € 400.000 | € 2.817 |
| Sponturfwijk 16 Verspreide huizen Reestgebied (ged.) | 146 | 6 | D | € 375.000 | € 2.568 |
| Boslaan 30 Balkbrug-Zuidwest | 132 | 6 | A | € 400.000 | € 3.030 |
| Van Coeverdenstraat 11 Marslanden | 129 | 4 | A | € 498.000 | € 3.860 |
| Steenbergerwijk 77 Dedemsvaart-Zuidwest | 147 | 6 | A | € 549.500 | € 3.738 |
| Coevorderweg 3 Gramsbergen Kern | 139 | 4 | D | € 565.000 | € 4.065 |
| Nieuwlandweg 1 Verspreide huizen Ane | 124 | 6 | E | € 400.000 | € 3.226 |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | 4 | B | € 365.000 | € 2.874 |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | 5 | A | € 335.000 | € 2.724 |
| Paasberg 28 Baalder | 125 | 6 | B | € 349.000 | € 2.792 |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | 4 | A+++ | € 360.000 | € 2.927 |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |