databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Edisonlaan 18

5252CK Vlijmen · Vijfhoeven · wijk Wijk 05 Vlijmen · Heusden

€ 435.000
€ 4.143 / m²
105 4kamers A
Foto 1 van Edisonlaan 18 Foto 2 van Edisonlaan 18 Foto 3 van Edisonlaan 18 Foto 4 van Edisonlaan 18 Foto 5 van Edisonlaan 18 Foto 6 van Edisonlaan 18 Foto 7 van Edisonlaan 18 Foto 8 van Edisonlaan 18 Foto 9 van Edisonlaan 18 Foto 10 van Edisonlaan 18 Foto 11 van Edisonlaan 18 Foto 12 van Edisonlaan 18

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.105 m²
Perceel136 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Heusden met 73–136 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-0.8% t.o.v. mediaan van € 4.175/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Heusden

Inwoners7.200
Dichtheid2300 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 475.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt27%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt1.3 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU07970501 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Vijfhoeven — 0.24 km · 8 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Tierelantijn / BSO Alles Kids — 0.67 km
Supermarkt Jumbo — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Het Quadraat Vlijmen — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Klein Vlijmen — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.56 km
Restaurant Chinees Restaurant Sin Yue — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.077 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 92.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.217 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1365 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~420 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1985
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieHR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit proline NXT HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud370 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Heusden

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Meidoornstraat 21 Braken-West 109 C € 435.000 +€ 21.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.810 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.990 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 456.800 +€ 21.800
Graaf Albrechtstraat 32 Elshout 105 B € 395.000 +€ 11.550
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.550 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 406.550 € -28.450
Putterstraat 7 Heusden 93 C € 450.000 +€ 18.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.370 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.230 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 468.600 +€ 33.600
Irenelaan 11 Vliedberg 124 C € 375.000 +€ 24.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.160 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 399.800 € -35.200
Demer 44 Heusden 85 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 40.000
Van Ruysdaelstraat 9 Oudheusden 125 C € 345.000 +€ 25.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.250 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.750 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 370.000 € -65.000

Alle vergelijkbare woningen (11)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Meidoornstraat 21 Braken-West 109 4 C € 435.000 € 3.991
Graaf Albrechtstraat 32 Elshout 105 5 B € 395.000 € 3.762
Putterstraat 7 Heusden 93 5 C € 450.000 € 4.839
Demer 44 Heusden 85 4 A € 475.000 € 5.588
Irenelaan 11 Vliedberg 124 5 C € 375.000 € 3.024
Van Ruysdaelstraat 9 Oudheusden 125 5 C € 345.000 € 2.760
Jasmijnstraat 11 Braken-West 82 5 D € 310.000 € 3.780
Putterstraat 80 Heusden 115 4 C € 675.000 € 5.870
Scheidingstraat 32 Elshout 114 4 E € 685.000 € 6.009
De Huterstraat 16 Oudheusden 76 4 C € 320.000 € 4.211
Hobbemaplein 7 Venne-Oost 132 5 B € 565.000 € 4.280