apartment · resale
Van Suchtelen van de Haarestraat 22
1068GV Amsterdam · Osdorpplein e.o. · wijk Osdorp-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | FRIS Woningmakelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 217 apartments in Amsterdam met 77–144 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 3e percentiel (-43.4% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 16057 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Osdorpse Montessori School — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.84 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.05 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oosteinde Walborg Kliniek — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 2.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sallora — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.554 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.493 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1221 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~333 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 313 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | A | € 490.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 497.360 | +€ 2.360 | |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | B | € 475.000 |
+€ 16.910
2 stap(pen)
|
€ 491.910 | € -3.090 | |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 25.920
4 stap(pen)
|
€ 500.920 | +€ 5.920 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 27.160
3 stap(pen)
|
€ 502.160 | +€ 7.160 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 502.680 | +€ 7.680 | |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 481.800 | € -13.200 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 23.800
3 stap(pen)
|
€ 473.800 | € -21.200 | |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | A | € 515.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 522.520 | +€ 27.520 | |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Oeverpad 273 Meer en Oever | 110 | A | € 450.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 458.800 | € -36.200 | |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | A | € 525.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 532.520 | +€ 37.520 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oeverpad 273 Meer en Oever | 110 | 3 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Waterlandplein 18 Werengouw-Midden | 111 | 3 | A | € 575.000 | € 5.180 |
| Bijlmerdreef 1158 G-buurt-West | 108 | 3 | A+ | € 399.500 | € 3.699 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | 4 | A | € 545.000 | € 5.396 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Koningsstraat 42 Nieuwmarkt | 107 | 2 | A | € 600.000 | € 5.607 |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | 4 | A | € 595.000 | € 5.667 |
| Humberto Delgadoplein 34 F-buurt | 119 | 4 | A | € 595.000 | € 5.000 |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | 4 | C | € 475.000 | € 4.897 |