apartment · resale
H. Gerhardstraat 68
1069TD Amsterdam · Zuidwestkwadrant-Zuid · wijk Osdorp-Midden · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pim de Jong Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 190 apartments in Amsterdam met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-32.4% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 6.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 17567 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 432.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FJ04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.26 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Parkrand Apotheek — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Lingzhi — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.84 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 2.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Leziz — 0.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.140 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Dubbel benedenhuis (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 410 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julius Pergerstraat 262 Havenkwartier IJburg | 118 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € 0 | |
| Arent Janszoon Ernststraat 153 Buitenveldert-Oost-Midden | 109 | B | € 625.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 636.990 | +€ 11.990 | |
| Humberto Delgadoplein 34 F-buurt | 119 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 593.400 | € -31.600 | |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | B | € 575.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 585.780 | € -39.220 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -50.000 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 569.400 | € -55.600 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 569.200 | € -55.800 | |
| Martini van Geffenstraat 70 Osdorpplein e.o. | 114 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Julius Pergerstraat 262 Havenkwartier IJburg | 118 | 5 | A | € 625.000 | € 5.297 |
| Martini van Geffenstraat 70 Osdorpplein e.o. | 114 | 5 | A | € 550.000 | € 4.825 |
| Kempenlaan 61 Belgiëplein e.o. | 117 | 5 | B | € 529.000 | € 4.521 |
| Humberto Delgadoplein 34 F-buurt | 119 | 4 | A | € 595.000 | € 5.000 |
| Arent Janszoon Ernststraat 153 Buitenveldert-Oost-Midden | 109 | 4 | B | € 625.000 | € 5.734 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | 5 | A | € 800.000 | € 6.667 |
| Remmerdenplein 3 Reigersbos 1 | 116 | 6 | A | € 495.000 | € 4.267 |
| Ottho Heldringstraat 200 Staalmanbuurt | 105 | 4 | A | € 595.000 | € 5.667 |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | 5 | A | € 595.000 | € 5.950 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| H. Cleyndertweg 581 Buikslotermeer-Noord | 127 | 5 | G | € 465.000 | € 3.661 |