apartment · resale
Beeklaan 119
2562AC Den Haag · Rond de Energiecentrale · wijk Wijk 21 Regentessekwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 42 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Den Haag met 29–54 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+8.1% t.o.v. mediaan van € 6.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.810 |
|---|---|
| Dichtheid | 13650 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 339.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 71% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182110
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimop — 0.13 km · 54 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2Samen — 0.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Polo Market — 0.32 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Wasserij — 0.24 km · 40 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 0.8 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.56 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Amon — 0.21 km · 69 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 61.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 42 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 672 per jaar (~€ 56/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.464 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~546 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~168 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 140 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Zeesluisweg 50 Vissershaven | 34 | A+++ | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -5.000 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 |
+€ 5.830
1 stap(pen)
|
€ 300.830 | +€ 5.830 | |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | C | € 275.000 |
+€ 8.600
2 stap(pen)
|
€ 283.600 | € -11.400 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | B | € 275.000 |
+€ 4.620
1 stap(pen)
|
€ 279.620 | € -15.380 | |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | B | € 265.000 |
+€ 5.500
1 stap(pen)
|
€ 270.500 | € -24.500 | |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 30.000 | |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | D | € 315.000 |
+€ 12.960
3 stap(pen)
|
€ 327.960 | +€ 32.960 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | C | € 325.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 335.600 | +€ 40.600 | |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | B | € 239.500 |
+€ 4.400
1 stap(pen)
|
€ 243.900 | € -51.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 42 | 3 | B | € 275.000 | € 6.548 |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | 2 | C | € 275.000 | € 6.395 |
| Weteringkade 74 Rivierenbuurt-Noord | 40 | 2 | B | € 239.500 | € 5.988 |
| Miquelstraat 118 Laakkwartier-Oost | 42 | 2 | A | € 215.000 | € 5.119 |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | 2 | D | € 315.000 | € 6.562 |
| Zeesluisweg 50 Vissershaven | 34 | 2 | A+++ | € 290.000 | € 8.529 |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | 2 | B | € 265.000 | € 5.300 |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | 2 | A+ | € 325.000 | € 6.500 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | 3 | A | € 295.000 | € 5.566 |
| De Perponcherstraat 25 Koningsplein e.o. | 51 | 2 | B | € 375.000 | € 7.353 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 4 | C | € 325.000 | € 6.132 |