Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 52 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Zaanstad (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Zaanstad met 36–67 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 6.090/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Heiligeweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Heiligeweg 5 | 50 | A | € 300.000 | € 6.000 |
| Heiligeweg 93 | 54 | A++ | € 375.000 | € 6.944 |
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 2.660 |
|---|---|
| Dichtheid | 6026 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 371.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04796130
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Komeet — 0.28 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Sedat Supermarket — 0.18 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Krommenie — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Mahler — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Krommenie-Assendelft — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tempo Doeloe — 0.16 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 69.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 52 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 624 per jaar (~€ 52/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.723 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~468 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~104 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 173 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt | 49 | A++ | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | A | € 350.000 |
+€ 11.520
2 stap(pen)
|
€ 361.520 | +€ 11.520 | |
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | C | € 300.000 |
+€ 23.940
4 stap(pen)
|
€ 323.940 | € -26.060 | |
| Heiligeweg 5 Noorderhoofdbuurt | 50 | A | € 300.000 |
+€ 9.000
2 stap(pen)
|
€ 309.000 | € -41.000 | |
| Westzijde 95 Oud West | 40 | A+ | € 300.000 |
+€ 1.200
1 stap(pen)
|
€ 301.200 | € -48.800 | |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 408.000 |
+€ 6.700
1 stap(pen)
|
€ 414.700 | +€ 64.700 | |
| Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt | 67 | A+ | € 412.000 |
+€ 6.700
1 stap(pen)
|
€ 418.700 | +€ 68.700 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heiligeweg 93 Snuiverbuurt | 54 | 3 | A++ | € 375.000 | € 6.944 |
| Vlietsend 49 Zuiderhoofdbuurt | 49 | 3 | A++ | € 350.000 | € 7.143 |
| Heiligeweg 5 Noorderhoofdbuurt | 50 | 2 | A | € 300.000 | € 6.000 |
| Ganzenwerfstraat 6 Prins Hendrikbuurt | 49 | 2 | B | € 250.000 | € 5.102 |
| Vestaplein 18 Wormerveer Zuid | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Conradstraat 10 Bomenbuurt | 64 | 2 | A | € 350.000 | € 5.469 |
| Westzijde 95 Oud West | 40 | 2 | A+ | € 300.000 | € 7.500 |
| Anna de Waalstraat 160 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 408.000 | € 6.090 |
| Anna de Waalstraat 192 Spoorbuurt | 67 | 2 | A+ | € 412.000 | € 6.149 |