Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Perceel | 111 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonhub Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Eindhoven met 63–118 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+7.2% t.o.v. mediaan van € 4.612/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Hoogstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 272 | 98 | A | € 519.000 | € 5.296 |
| Hoogstraat 399 | 40 | B | € 250.000 | € 6.250 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.315 |
|---|---|
| Dichtheid | 5866 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 324.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07727240
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kameleon — 0.19 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.91 km |
| Supermarkt | Polo-Smak — 0.2 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ridas — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Engelsbergen — 1.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Stadion — 2.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shoarma Pizza "Ramses" — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.269 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1918 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 335 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edelweisstraat 87 Kruidenbuurt | 77 | E | € 425.000 |
+€ 25.410
4 stap(pen)
|
€ 450.410 | +€ 410 | |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | F | € 415.000 |
+€ 36.260
5 stap(pen)
|
€ 451.260 | +€ 1.260 | |
| Kaartmakersring 22 Muschberg, Geestenberg | 110 | B | € 435.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 447.100 | € -2.900 | |
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -5.000 | |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | C | € 419.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 438.400 | € -11.600 | |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | C | € 450.000 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 469.800 | +€ 19.800 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | +€ 20.800 | |
| Kempensebaan 87 Lakerlopen | 84 | B | € 465.000 |
+€ 9.240
1 stap(pen)
|
€ 474.240 | +€ 24.240 | |
| van Langerenpad 4 Muschberg, Geestenberg | 112 | B | € 412.500 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 424.820 | € -25.180 | |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | B | € 469.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 480.550 | +€ 30.550 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 484.650 | +€ 34.650 | |
| van Norenburchstraat 1 Mensfort | 71 | C | € 475.000 |
+€ 14.200
2 stap(pen)
|
€ 489.200 | +€ 39.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Luiklaan 19 Tempel | 91 | 4 | A | € 445.000 | € 4.890 |
| Alsacelaan 39 Achtse Barrier-Spaaihoef | 88 | 4 | A | € 400.000 | € 4.545 |
| Kempensebaan 87 Lakerlopen | 84 | 4 | B | € 465.000 | € 5.536 |
| Laagstraat 311 Blaarthem | 98 | 4 | F | € 415.000 | € 4.235 |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | 4 | G | € 500.000 | € 5.051 |
| Groenlostraat 34 Drents Dorp | 92 | 3 | C | € 515.000 | € 5.598 |
| Amienslaan 21 Achtse Barrier-Hoeven | 97 | 5 | C | € 419.000 | € 4.320 |
| Oostergostraat 3 Woenselse Heide | 99 | 5 | C | € 450.000 | € 4.545 |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | 4 | C | € 450.000 | € 4.327 |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | 5 | C | € 529.000 | € 5.398 |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | 4 | E | € 450.000 | € 4.286 |
| Jan Bollandlaan 20 Prinsejagt | 78 | 4 | C | € 389.000 | € 4.987 |