Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 74 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Leef Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 66 houses in Haarlem met 86–161 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+3.7% t.o.v. mediaan van € 6.028/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 16721 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 383.000 deze listing +102% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921002
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Cirkel — 0.34 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hapje Haarlem — 0.36 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Frans Hals Apotheek — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schoterpoort — 0.47 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 3.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Haarlem — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Casa di Papi — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 166.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.984 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.865 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1612 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~496 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1906 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 441 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | C | € 750.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 775.600 | +€ 600 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 773.000 | € -2.000 | |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | C | € 735.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 758.000 | € -17.000 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 20.000 | |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 25.000 | |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -25.000 | |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | B | € 735.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 747.540 | € -27.460 | |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | C | € 785.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 805.200 | +€ 30.200 | |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | C | € 800.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 824.400 | +€ 49.400 | |
| Bouwlustplaats 9 Schoolenaer | 131 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -50.000 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 829.830 | +€ 54.830 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 835.910 | +€ 60.910 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | 5 | B | € 695.000 | € 5.516 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | 5 | D | € 800.000 | € 6.015 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | 5 | E | € 850.000 | € 6.343 |
| Acaciastraat 23 Bomenbuurt-west | 122 | 6 | C | € 800.000 | € 6.557 |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | 6 | A | € 750.000 | € 6.250 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |