databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Bromostraat 14

1448CC Purmerend · Azië · wijk Wijk 07 Weidevenne · Purmerend

€ 550.000
€ 4.783 / m²
115 6kamers A
Foto 1 van Bromostraat 14 Foto 2 van Bromostraat 14 Foto 3 van Bromostraat 14 Foto 4 van Bromostraat 14 Foto 5 van Bromostraat 14 Foto 6 van Bromostraat 14 Foto 7 van Bromostraat 14 Foto 8 van Bromostraat 14 Foto 9 van Bromostraat 14 Foto 10 van Bromostraat 14 Foto 11 van Bromostraat 14 Foto 12 van Bromostraat 14

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.115 m²
Perceel148 m²
Kamers6 (5 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar HR Home. Aandacht maakt het verschil. (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Purmerend met 80–149 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 4.264/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Purmerend

Inwoners3.930
Dichtheid7599 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 452.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt20%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04390702 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.13 km · 17 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf BSO De Skaters — 0.52 km
Supermarkt PLUS — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Weidevenne — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk De Gors — 1.16 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Dijklander Ziekenhuis — 1.44 km
OV-station Purmerend Weidevenne — 0.94 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.626 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 117.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.779 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1495 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~460 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1998
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, hoekwoning
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud397 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Hudsonstraat 40 Amerika 122 A+ € 550.000 +€ 0 € 550.000 € 0
Zambezilaan 236 Afrika 144 A++ € 550.000 +€ 0 € 550.000 € 0
Barcelonahaven 29 Europa 127 A € 545.000 +€ 0 € 545.000 € -5.000
Zambezilaan 180 Afrika 146 A € 539.500 +€ 0 € 539.500 € -10.500
Moerasvaren 12 Gors-Zuid 147 B € 550.000 +€ 16.170
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.170 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 566.170 +€ 16.170
Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid 121 C € 545.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 569.200 +€ 19.200
Boterbloem 60 Gors-Zuid 129 C € 550.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 575.800 +€ 25.800
Vrijheidsplantsoen 27 Purmer-Zuid/Zuid 136 A € 587.500 +€ 0 € 587.500 +€ 37.500
Oosthuizerweg 40 Noordbeemster 97 C € 580.000 +€ 19.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 599.400 +€ 49.400
Boterbloem 42 Gors-Zuid 128 A € 500.000 +€ 0 € 500.000 € -50.000
Lepelblad 34 Gors-Zuid 121 C € 475.000 +€ 24.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 499.200 € -50.800
Burnousstraat 33 Azië 122 A € 499.000 +€ 0 € 499.000 € -51.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hudsonstraat 40 Amerika 122 6 A+ € 550.000 € 4.508
Barcelonahaven 29 Europa 127 6 A € 545.000 € 4.291
Clara Visserstraat 101 Purmer-Zuid/Zuid 121 5 C € 545.000 € 4.504
Burnousstraat 33 Azië 122 5 A € 499.000 € 4.090
Luitje Broekemastraat 80 Purmer-Zuid/Zuid 114 5 A € 465.000 € 4.079
Grevelingenmeer 96 Purmer-Zuid/Noord 123 5 A € 495.000 € 4.024
Lepelblad 34 Gors-Zuid 121 5 C € 475.000 € 3.926
Scholeksterhof 32 Overwhere-Noord 124 5 B € 450.000 € 3.629
Henri Dunantstraat 10 Wheermolen-Oost 120 5 C € 425.000 € 3.542
Boterbloem 60 Gors-Zuid 129 5 C € 550.000 € 4.264
Boterbloem 42 Gors-Zuid 128 5 A € 500.000 € 3.906
Fioringras 36 Gors-Zuid 128 5 B € 469.000 € 3.664