Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 114 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VIND Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Land van Cuijk met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.4% t.o.v. mediaan van € 3.820/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in d'n Hof
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| d'n Hof 33 | 124 | A | € 469.000 | € 3.782 |
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 2.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 2266 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19823001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St. Josefschool — 0.21 km |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Verbeeten — 0.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van den Boom — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafe Partycentrum Bos — 0.15 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.053 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.582 per jaar (~€ 132/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.185 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1243 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~339 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG E325EC (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 389 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lunette 21 Binnenstad-Grave | 126 | D | € 375.000 |
+€ 44.100
4 stap(pen)
|
€ 419.100 | € -10.900 | |
| Van Haandelstraat 1 Westerbeek | 117 | C | € 415.000 |
+€ 32.760
3 stap(pen)
|
€ 447.760 | +€ 17.760 | |
| Bereklauw 175 Cuijk Heeswijkse Kampen | 108 | B | € 389.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 409.520 | € -20.480 | |
| Beenhouwersplein 1 Oeffelt Centrum | 100 | A | € 395.000 |
+€ 8.000
1 stap(pen)
|
€ 403.000 | € -27.000 | |
| Schoolstraat 11 Westerbeek | 93 | B | € 385.000 |
+€ 17.670
2 stap(pen)
|
€ 402.670 | € -27.330 | |
| Den Hil 4 Sint Anthonis | 126 | A | € 450.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 460.080 | +€ 30.080 | |
| De Aalsvoorten 2 Haps kern | 113 | B | € 439.000 |
+€ 21.470
2 stap(pen)
|
€ 460.470 | +€ 30.470 | |
| Traverse 23 Zittert | 131 | C | € 425.000 |
+€ 36.680
3 stap(pen)
|
€ 461.680 | +€ 31.680 | |
| Putterstraat 24 Mill-West | 142 | C | € 425.000 |
+€ 39.760
3 stap(pen)
|
€ 464.760 | +€ 34.760 | |
| Putterstraat 34 Mill-West | 146 | C | € 425.000 |
+€ 40.880
3 stap(pen)
|
€ 465.880 | +€ 35.880 | |
| Tulpenstraat 33 Haps kern | 89 | D | € 359.000 |
+€ 31.150
4 stap(pen)
|
€ 390.150 | € -39.850 | |
| d'n Hof 33 Overloon Centrum | 124 | A | € 469.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 478.920 | +€ 48.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Aalsvoorten 2 Haps kern | 113 | 4 | B | € 439.000 | € 3.885 |
| Beeksenhof 12 Oploo | 119 | 4 | C | € 485.000 | € 4.076 |
| d'n Hof 33 Overloon Centrum | 124 | 4 | A | € 469.000 | € 3.782 |
| Van Haandelstraat 1 Westerbeek | 117 | 5 | C | € 415.000 | € 3.547 |
| Den Hil 4 Sint Anthonis | 126 | 4 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Bereklauw 175 Cuijk Heeswijkse Kampen | 108 | 5 | B | € 389.000 | € 3.602 |
| Beenhouwersplein 1 Oeffelt Centrum | 100 | 4 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Kleine Beekstraat 4 Sint Anthonis | 99 | 4 | C | € 350.000 | € 3.535 |
| Lunette 21 Binnenstad-Grave | 126 | 5 | D | € 375.000 | € 2.976 |
| Dijkskruin 21 Cuijk Heeswijkse Kampen | 128 | 5 | A++ | € 489.000 | € 3.820 |
| Schoolstraat 11 Westerbeek | 93 | 4 | B | € 385.000 | € 4.140 |
| Traverse 23 Zittert | 131 | 5 | C | € 425.000 | € 3.244 |