Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Paul Dijkstra Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 apartments in Utrecht met 67–126 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+36.2% t.o.v. mediaan van € 5.488/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 13102 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 587.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440512
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Odyssee — 0.3 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.11 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.04 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Wilhemina Apotheek — 0.34 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Aletta — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Stadskliniek Utrecht — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Buurten In Oost — 0.02 km · 70 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.358 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.574 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1067 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~291 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 343 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F.C. Dondersstraat 2 Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving | 111 | C | € 700.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 731.080 | +€ 6.080 | |
| Leidsekade 123 Lombok-West | 109 | C | € 675.000 |
+€ 30.520
3 stap(pen)
|
€ 705.520 | € -19.480 | |
| Goedestraat 120 Wittevrouwen | 118 | C | € 649.000 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 682.040 | € -42.960 | |
| Hamburgerstraat 27 Lange Nieuwstraat en omgeving | 110 | F | € 745.000 |
+€ 49.500
6 stap(pen)
|
€ 794.500 | +€ 69.500 | |
| Croesestraat 84 Rivierenwijk | 100 | C | € 619.000 |
+€ 28.000
3 stap(pen)
|
€ 647.000 | € -78.000 | |
| Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid | 91 | A | € 625.000 |
+€ 7.280
1 stap(pen)
|
€ 632.280 | € -92.720 | |
| Staalstraat 53 Wittevrouwen | 106 | C | € 599.000 |
+€ 29.680
3 stap(pen)
|
€ 628.680 | € -96.320 | |
| Gruttostraat 8 Watervogelbuurt | 95 | C | € 585.000 |
+€ 26.600
3 stap(pen)
|
€ 611.600 | € -113.400 | |
| Korenschoofstraat 26 Pijlsweerd-Zuid | 80 | A+ | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | € -135.000 | |
| Balijelaan 67 Dichterswijk | 106 | D | € 550.000 |
+€ 37.100
4 stap(pen)
|
€ 587.100 | € -137.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Croesestraat 84 Rivierenwijk | 100 | 4 | C | € 619.000 | € 6.190 |
| Hamburgerstraat 27 Lange Nieuwstraat en omgeving | 110 | 3 | F | € 745.000 | € 6.773 |
| Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid | 91 | 4 | A | € 625.000 | € 6.868 |
| Gruttostraat 8 Watervogelbuurt | 95 | 4 | C | € 585.000 | € 6.158 |
| Staalstraat 53 Wittevrouwen | 106 | 4 | C | € 599.000 | € 5.651 |
| Leidsekade 123 Lombok-West | 109 | 4 | C | € 675.000 | € 6.193 |
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | 3 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | 3 | A | € 489.000 | € 5.315 |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | 3 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Sonny Rollinsstraat 250 Terwijde-Oost | 107 | 3 | A++ | € 525.000 | € 4.907 |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | 4 | C | € 535.000 | € 5.879 |
| F.C. Dondersstraat 2 Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving | 111 | 4 | C | € 700.000 | € 6.306 |